Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Adler Spieniacz do Mleka - Spienianie i Podgrzewanie AD 4497
Do schowka

Adler Spieniacz do Mleka - Spienianie i Podgrzewanie AD 4497

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Możesz zamówić telefonicznie: 537 845 360
Produkt to bestseller

110,60 zł

↓ Koszt dostawy od: 10,90 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
moc
Moc: 600W
Moc maksymalna: 1000W
pojemność
Przygotowanie do 300 ml gorącego mleka
Przygotowanie do 120 ml pianki mlecznej

Opis produktu

W kuchni każdego miłośnika kawy powinien znaleźć się spieniacz do mleka ADLER AD 4497. To urządzenie, dzięki któremu samodzielnie przygotujemy kawę z pianką niczym z najlepszej kawiarni. Dodatek mleka uwydatni smak małej czarnej, ale dekoracja napoju wyniesie go na piedestał i zachwyci każdego gościa, którego poczęstujemy domowym cappuccino czy latte. To też sposób na utrzymanie preferowanej temperatury napoju.

 

Spieniacz do mleka – jak działa?

Największą zaletą proponowanego przez nas spieniacza do mleka jest to, że można go używać zarówno z zimnym, jak i z ciepłym mlekiem. Jeśli lubisz naprawdę gorącą kawę, ucieszy Cię fakt, że urządzenie samo podgrzewa mleko i jednocześnie spienia napój, dzięki czemu powstaje kremowa pianka. Do kaw przyrządzanych na zimno tę funkcję można pominąć i szybko przygotować zimny dodatek. Podświetlane przyciski „hot” i „cool” ułatwią dokonanie wyboru, a powłoka nieprzywierająca wyściełająca wnętrze pozwala również szybko i wygodnie wyczyścić kubeczek.

 

Obsługa jednym przyciskiem oraz fakt, że sprzęt działa bez konieczności podłączania go do prądu, sprawiają, że jest to bardzo wygodne i intuicyjne urządzenie. Automatyczne wyłączenie oraz obrotowa podstawa to dodatkowe funkcjonalności, które sprawiają, że można używać go zarówno w domu, w pracy, jak i na wyjeździe. Jest to również świetny pomysł na prezent dla każdego kawosza.

 

Przygotuj piankę w kilka minut

Kolejną zaletą urządzenia jest to, że przygotowuje ono piankę nawet z napoju roślinnego, który to stał się ciekawą i zdrowszą alternatywą dla tradycyjnego mleka krowiego. Magnetyczne mieszadło spienia nawet napoje o mniejszej zawartości tłuszczu. Przezroczysta pokrywa z uszczelką pozwala obserwować proces spieniania mleka i wyłączenie urządzenia, gdy otrzymamy preferowaną ilość piany. Natomiast samo urządzenie ułatwia przygotowanie do 300 ml gorącego mleka oraz 120 ml pianki mlecznej, co pozwala na przyrządzenie jednocześnie nawet kilku kaw dla gości lub członków rodziny.

 

Specyfikacja produktu:

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj