Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja !OUTLET! OBCY Gra Fabularna - Podręcznik Podstawowy
Do schowka

!OUTLET! OBCY Gra Fabularna - Podręcznik Podstawowy

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

157,00 zł

↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Kod producenta
PL-OB01
wydawca
Galakta
liczba graczy
1 osoba
czas gry
ok. 120 minut
wydanie
polskie
instrukcja
polska
kategoria wiekowa
14+

Opis produktu

!OUTLET! 

 

Obcy – podręcznik podstawowy

Wkrocz do legendarnego uniwersum i poznaj je dogłębnie, sięgając po Obcy – podręcznik podstawowy. Ta gra fabularna oparta o serię kultowych horrorów z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom mocnych wrażeń. Tutaj nikt nie liczy się z Twoim życiem – najwyższą stawką dla bezdusznych korporacji jest zarobek. Trafiłeś do bezlitosnego wszechświata, w którym urodziłeś się spisany na straty.

Obcy – gra fabularna. Podręcznik podstawowy

Uniwersum wszechobecnej grozy i korporacyjnych gierek – to właśnie Obcy. Podręcznik podstawowy jest bogato ilustrowaną książką w twardej oprawie, która na ponad 400 stronach zawiera opis świata Obcego oraz zestaw intuicyjnych zasad stworzonych z myślą o zachowaniu mrocznego klimatu. Obcy: gra fabularna – podręcznik podstawowy pozwoli Ci wraz z przyjaciółmi wcielić się w twardych żołnierzy piechoty, załogantów statków kosmicznych, bezwzględnych przedstawicieli Firmy, pozbawionych uczuć androidów lub mających nadzieję na nowy początek kolonistów. Podejmijcie decyzję, kim chcecie być i stawcie czoła zagrożeniu!

Obcy: gra fabularna – podręcznik podstawowy to dwa tryby rozgrywki – filmowy i kampanii. Pierwszy z nich opiera się na gotowych scenariuszach, które nawiązują do fabuły filmów z serii Obcy. Tutaj liczy się ryzykowna, szybka i brutalna gra, w której szanse na przeżycie są znikome. Z kolei tryb kampanii stworzono do dłuższej rozgrywki. Dzięki niej masz możliwość poznać świat Obcego. Podręcznik zawiera wiele rozbudowanych narzędzi, które umożliwiają tworzenie systemów planetarnych, kolonii, misji i spotkań postaci niezależnych. Wybierz RPG Obcy – gra fabularna to niezapomniana dawka emocji i wysoki poziom adrenaliny!

 

Specyfikacja produktu:

- TŁUMACZYLI: Paweł Awdejuk, Marek Mydel

- REDAKCJA : Piotr Stankiewicz

- KOORDYNATORZY PROJEKTU:

- Marek Mydel i Wojciech Rzadek

- KOREKTA: Monika Stojek

- LICZBA STRON: 392 pełen kolor + szycie,

- twarda oprawa, kolorowa

 

3K

 

 

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj