Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Satechi Type -C Multimedia Adapter - Aluminiowy Adapter Multimedialny Space Gray
Do schowka

Satechi Type -C Multimedia Adapter - Aluminiowy Adapter Multimedialny Space Gray

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

429,00 zł

↓ Koszt dostawy od: 9,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
Kod producenta
ST-TCMM8PAM

Opis produktu

Satechi jako jedna z pierwszych firm, zaprojektowała i wprowadziła na rynek produkty z portem typu C. Dziś jest liderem branży elektroniki użytkowej. Dostarcza eleganckie, wysoko funkcjonalne akcesoria będące uzupełnieniem urządzeń mobilnych, zwiększając komfort pracy biurkowej amatorom i profesjonalistom na całym świecie. 

 

Przedstawiamy adapter multimedialny Satechi z aluminium typu C ze wszystkimi ulubionymi starszymi portami podłączonymi do 1 eleganckiego aluminiowego adaptera.

 

Zasilacz USB-C - Szybko ładuj urządzenia ze złączem typu C dzięki ulepszonemu standardowi ładowania ze standardowym zasilaniem USB-C (PD). Obejmuje wielokierunkowy przepływ mocy (do 49 W) i efektywną prędkość ładowania kompatybilnych urządzeń (USB-C PD 2.0 lub nowszy).

Gigabit Ethernet — szybko dodaj przewodowy port sieciowy do laptopa z portem USB-C, aby uzyskać szybkie i stabilne połączenie Ethernet. Wyposażony w projekt plug-and-play dla MacOS i Windows (8 i nowsze). Obsługuje 10/100 / 1000 Mb/s.

Wyświetlacz 4K o wysokiej rozdzielczości - Ciesz się doskonałym obrazem na zewnętrznym monitorze (HDMI lub DP), do 4K @ 30Hz. Należy pamiętać, że wyjście wyświetlania jest obsługiwane tylko na urządzeniach z DisplayPort przez USB-C (tryb alternatywny). Wymaga bezpośredniego połączenia HDMI-HDMI lub mini DP-DP. Obsługuje 1 wyświetlacz naraz.

Nowoczesna aluminiowa konstrukcja - charakteryzuje się funkcjonalnym, a jednocześnie eleganckim wzornictwem, z wykończeniem ze szczotkowanego aluminium, które doskonale uzupełnia akcesoria Apple. Dostępny w kolorze srebrnym i gwiezdnej szarości.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij