Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja The Blackwell Bundle (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

The Blackwell Bundle (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
wersja językowa
multilanguage

Opis produktu

Poznaj Rosangelę Blackwell, zgorzkniałą pisarkę, która właśnie dowiedziała się, że jest medium i że jej misją, czy jej się to podoba, czy nie, jest pomaganie udręczonym duchom i badanie innych nadprzyrodzonych wydarzeń. Towarzyszy jej sardoniczny Joey Mallone, duch z lat 30. XX wieku.

 

W Blackwell Legacy zostajesz przedstawiony Rosangeli, która po raz pierwszy spotyka Joeya Mallone'a i zostaje wezwana do zbadania serii tajemniczych samobójstw na lokalnym uniwersytecie. Tajemniczy zabójca i ciąg pozornie niepowiązanych wypadków stanowią tło dla Blackwell Unbound. Blackwell Convergence sprawi, że zbadasz premierę filmu, która skrywa krwawą przeszłość. W grze Blackwell Deception zbadasz, dlaczego klienci różnych wróżek ulicznych wydają się umierać w bardzo tajemniczych okolicznościach. I na koniec, w Blackwell Epiphany, dowiesz się prawdziwego powodu, dla którego Rosa stała się medium, i jej ostatecznego przeznaczenia.

 

The Blackwell Bundle zawiera:

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij