Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja ABBYY FineReader PDF 15 Corporate GOV/NPO/EDU PL (1 użytkownik, 12 miesięcy) - GOV/NPO/EDU licencja elektroniczna
Do schowka

ABBYY FineReader PDF 15 Corporate GOV/NPO/EDU PL (1 użytkownik, 12 miesięcy) - GOV/NPO/EDU licencja elektroniczna

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

559,99 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Kod producenta
FR15CW-FGBL-X-PL
wersja produktu
licencja elekroniczna
platforma
PC
wersja językowa
PL
liczba użytkowników
1
czas trwania
12 miesięcy
typ licencji
GOV/NPO/EDU

Galeria

Opis produktu

ABBYY FineReader PDF 15 to uniwersalne narzędzie PDF, które umożliwia pracownikom przetwarzającym informacje wydajne zarządzanie dokumentami w cyfrowym środowisku pracy. Wykorzystując opartą na sztucznej inteligencji technologię OCR firmy ABBYY, ułatwia digitalizację, odzyskiwanie, edycję, zabezpieczanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy.

 

Program redukuje ograniczenia powodowane przez niedostępne, nieprzeszukiwalne dokumenty i informacje; obiegi dokumentów obejmujące wersje papierowe i cyfrowe; zadania wymagające korzystania z wielu programów. Dzięki temu pracownicy przetwarzający informacje mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, zamiast tracić czas na zawiłościach zadań administracyjnych.

 

Optymalizuj przetwarzanie dokumentów

Dygitalizuj, odzyskuj, edytuj, zabezpieczaj, udostępniaj i współpracuj przy dowolnego rodzaju dokumentach w jednym procesie.

W pełni wykorzystaj dokumenty PDF

Edytuj cyfrowe i zeskanowane dokumenty PDF z niespotykaną łatwością: poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet zmieniaj układ dokumentu.

Dygitalizuj obieg dokumentów

Włącz papierowe dokumenty do cyfrowego środowiska pracy dzięki opartej na sztucznej inteligencji technologii OCR. Ułatw sobie codzienną pracę.

 

Co sprawia, że oprogramowanie FineReader jest wyjątkowe?

 

W czerwcu 2020 r. program otrzymał od redakcji PC World rekomendację „SPRAWDZONY PRODUKT”. Testujący docenili dużą liczbę funkcji, zapewniających tworzenie, edycję, porównywanie, podpisywanie i eksport dokumentów w wielu różnych formatach, ale również przejrzysty, intuicyjny interfejs pozwalający na szybkie znalezienie potrzebnej funkcji.

 

W podsumowaniu podkreślono, że ABBYY FineReader PDF 15 jest kompleksowym zestawem narzędzi, ułatwiającym zarówno edycję dokumentów, jak również wspólną pracę nad nimi oraz ich przepływ w firmie, a program posiada wszystkie cechy sprawiające, że praca z nim jest łatwa i przyjemna: mnóstwo dostępnych funkcji, przyjazny interfejs użytkownika oraz szereg możliwości przystosowania narzędzi pod kątem swoich potrzeb.

 

ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE

Program ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE został stworzony z myślą o firmach i instytucjach, które na co dzień pracują z dużą liczbą dokumentów w formie papierowej. Oprogramowanie OCR niemal natychmiastowo po zeskanowaniu dokumentu rozpoznaje poszczególne znaki i pozwala użytkownikom zapisać tekst w jednym z wielu formatów, w tym PDF. Program ułatwia digitalizację, edycję, zabezpieczanie, odzyskiwanie, udostępnianie i współpracę przy dowolnego rodzaju dokumentach w nowoczesnym miejscu pracy. Dzięki ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE:

Ogromne możliwości ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE

Rozpoznawanie znaków to zaledwie jedna z wielu funkcjonalności programu FineReader PDF 15 CORPORATE. Jego użytkownicy mogą również:

 

Program FineReader PDF 15 CORPORATE jest rozbudowany o kilka, niedostępnych w wersji STANDARD funkcji. Najważniejsza z nich pozwala porównywać dokumenty, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko uzyskać informacje o różnicach występujących między nimi. Usługa Hot Folder pozwala w prosty sposób zautomatyzować najczęściej pojawiające się potrzeby związane z przetwarzaniem dokumentów.

 

Dlaczego ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE cieszy się zaufaniem Użytkowników?

FineReader PDF 15 CORPORATE to odpowiedź na potrzeby firminstytucji – oferowany przez nas program usprawnia działanie poszczególnych działów biura. Użytkownicy cenią program ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE za:

Firmy muszą przykładać szczególną wagę do bezpieczeństwa danych – brak procedur w tym względzie może doprowadzić do utraty zaufania wśród kontrahentów i klientów oraz kar finansowych. Program FineReader PDF 15 CORPORATE został zaprojektowany tak, by zapewnić zarówno sprawny, jak i bezpieczny obieg dokumentów. Wszystkie dokumenty PDF mogą zostać zabezpieczone, w tym podpisem cyfrowym. Dodatkowo użytkownicy mogą usuwać z dokumentów wrażliwe dane, także osobowe. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom program FineReader PDF 15 CORPORATE spełnia wymagania stawiane przez RODO.

 

Zapoznaj się z wersją demo ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE!

Program FineReader PDF 15 CORPORATE jest dostępny w formie licencji czasowej, a klienci mogą zakupić licencję na dowolną liczbę stanowisk. Chcesz wypróbować możliwości programu ABBYY FineReader PDF 15 CORPORATE przed jego zakupem? Możesz to zrobić bez przeszkód – udostępniamy 30-dniową wersję próbną. Aby otrzymać dostęp do wersji testowej, wystarczy skontaktować się z naszymi pracownikami.

 

Testując program FineReader PDF 15 CORPORATE, z pewnością zauważysz, że jest to rozwiązanie, które sprawdzi się w Twojej firmie – usprawni jej działanie i poprawi jej konkurencyjność.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj