Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja ABBYY FineReader PDF 16 Standard PL GOV/NPO/EDU (1 użytkownik, 36 miesięcy) - licencja elektroniczna
Do schowka

ABBYY FineReader PDF 16 Standard PL GOV/NPO/EDU (1 użytkownik, 36 miesięcy) - licencja elektroniczna

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt to bestseller

822,87 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Kod producenta
FRSW-FGFL-X-PL
wersja produktu
licencja elekroniczna
platforma
PC
wersja językowa
PL
liczba użytkowników
1
czas trwania
36 miesięcy
typ licencji
GOV/NPO/EDU

Galeria

Opis produktu

Czym jest ABBYY FineReader PDF?

Program ABBYY FineReader PDF to uniwersalne narzędzie do obsługi plików PDF, które daje osobom pracującym z informacjami możliwość efektywnego zarządzania dokumentami w cyfrowym miejscu pracy. Dzięki technologii OCR firmy ABBYY opartej na sztucznej inteligencji, FineReader PDF ułatwia digitalizację, wyszukiwanie, edycję, ochronę, udostępnianie i współpracę przy wszystkich rodzajach dokumentów we współczesnym środowisku pracy.

 

FineReader PDF redukuje braki w efektywności wynikające z rozmaitych przyczyn, takich jak niedostępne, niemożliwe do przeszukiwania dokumenty i informacje; przepływy pracy obejmujące połączenie dokumentów papierowych i cyfrowych; oraz zadania wymagające użycia wielu aplikacji. Dzięki temu osoby pracujące z informacjami mogą skupić się na swoich obszarach specjalizacji, a nie na zawiłościach swoich zadań administracyjnych.

 

Optymalizuj procesy obsługi dokumentów

Digitalizuj, wyszukuj, edytuj, chroń, udostępniaj, współpracuj i porównuj wszystkie rodzaje dokumentów w jednym przepływie pracy.

 

Maksymalnie wykorzystuj pliki PDF

Edytuj cyfrowe i skanowane pliki PDF z niespotykaną łatwością; poprawiaj całe zdania i akapity, a nawet dostosowuj układ dokumentów.

 

Digitalizuj przepływ dokumentów

Integruj dokumenty papierowe w cyfrowym miejscu pracy dzięki technologii OCR opartej na sztucznej inteligencji, czyniąc codzienną pracę łatwiejszą.

 

Kluczowe funkcje FineReader PDF

ABBYY FineReader PDF oferuje wszechstronny zestaw narzędzi, który upraszcza pracę z dokumentami w różnych formatach — utworzonymi w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej.

 

Edycja i organizacja plików PDF

Pracuj z dowolnym dokumentem, utworzonym w formie cyfrowej lub skonwertowanymi z wersji papierowej, w ten sam efektywny sposób. Uzyskaj dostęp i edytuj teksty, tabele i cały układ pliku PDF bez dodatkowych etapów konwersji.

 

Ochrona i podpisywanie plików PDF

Ogranicz zagrożenia dla bezpieczeństwa podczas udostępniania i przechowywania plików PDF. Używaj i weryfikuj podpisy cyfrowe, redaguj wrażliwe informacje, usuwaj ukryte dane i zarządzaj dostępem do plików PDF.

 

Porównywanie dokumentów w różnych formatach

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

 

Szybko i niezawodnie identyfikuj różnice między dwiema wersjami dokumentu, nawet jeżeli jeden z nich lub oba to skany bez możliwości przeszukiwania. Eksportuj zmiany do łatwego przeglądania w formie pliku PDF z komentarzami lub pliku Word ze śledzeniem zmian w celu udostępniania i współpracy z innymi.

 

Automatyzacja procesów digitalizacji i konwersji

(wyłącznie FineReader PDF Corporate)

 

Wykorzystaj narzędzia do automatyzacji, aby usprawnić powtarzalne zadania konwersji OCR i konwertować wiele dokumentów na pliki PDF i PDF/A z możliwością przeszukiwania lub na edytowalne formaty, takie jak Microsoft Word, Excel i inne.

 

Współpraca i zatwierdzanie plików PDF

Dziel się pomysłami, zbieraj informacje zwrotne od zespołu i zatwierdzaj dokumenty. Korzystaj z narzędzi do omawiania i podejmowania decyzji bezpośrednio w pliku PDF poprzez zaznaczanie, komentowanie i rysowanie w dokumencie.

 

Tworzenie i konwertowanie plików PDF

Konwertuj dowolny format lub dokument papierowy na plik PDF z możliwością przeszukiwania (zgodny ze specyfikacjami ISO) lub konwertuj pliki PDF do programu Microsoft® Word i Excel® w celu zaawansowanej edycji.

 

Digitalizacja dokumentów papierowych i skanów za pomocą technologii OCR

Digitalizuj dokumenty papierowe i umożliwiaj przeszukiwanie skanów w celu przechowywania i szybkiego, niezawodnego wyszukiwania lub natychmiastowego ponownego użycia i edycji. Wykorzystaj wiodącą na rynku technologię OCR firmy ABBYY opartą na sztucznej inteligencji w cyfrowym miejscu pracy.

 

Tworzenie interaktywnych formularzy PDF

Twórz własne formularze PDF z polami do wypełnienia, rozwijanymi listami, pytaniami wielokrotnego wyboru, przyciskami akcji i nie tylko, aby skutecznie zbierać informacje lub tworzyć standardowe szablony dokumentów.

 

Łatwa i intuicyjna praca z uniwersalnym narzędziem do obsługi plików PDF

Ciesz się prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika i wysokiej jakości wynikami. Zwiększ efektywność codziennej pracy, zmniejszając liczbę używanych aplikacji i unikając powielania pracy. Wykorzystaj funkcje FineReader PDF zintegrowane z aplikacjami Microsoft Office

 

Co wyróżnia FineReader PDF?

 

Która opcja jest najlepsza dla Ciebie?

ABBYY FineReader PDF zapewnia pracownikom pracującym z informacjami narzędzia PDF, których potrzebują, aby sprostać wymaganiom cyfrowego świata. Użytkownicy indywidualni, małe i średnie firmy, klienci korporacyjni oraz instytucje publiczne i edukacyjne mogą wybierać pomiędzy dwiema wersjami programu ABBYY FineReader PDF i różnymi planami subskrypcji, w zależności od wykonywanych zadań.

 

Nowości w programie FineReader PDF 16

NOWOŚĆ Przeprojektowany interfejs użytkownika

 

NOWOŚĆ Narzędzie „Uporządkuj strony”

 

NOWOŚĆ 64-bitowy charakter

 

ULEPSZENIE  Słynna technologia OCR firmy ABBY

 

ULEPSZENIE  Uproszczone zarządzanie licencjami i wdrożenie dla organizacji

 

NOWOŚĆ Konwersja plików SVG do PDF

 

Wdrożenie FineReader PDF w całej organizacji dzięki licencjom zbiorczym

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj