Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja City of Chains (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

City of Chains (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
wersja językowa
angielska

Opis produktu

Holt Allaway jest wykwalifikowanym inżynierem, specjalizującym się w budowie i programowaniu robotów. Kiedy rząd zwrócił się do niego z prośbą o zapisanie się do wojskowego programu tworzenia maszyn bojowych, Holt odmówił, nie chcąc tworzyć broni wojennej. Spodziewał się, że to się źle skończy i miał rację. Wkrótce potem urzędnicy sfabrykowali historię, że konspirował z podziemiem przeciwko rządowi i skazali go za przestępstwo, którego nie popełnił.

 

Po aresztowaniu Holt trafia do tymczasowego aresztu, gdzie wszyscy aresztowani przestępcy są przesłuchiwani, a także werdykt, który decyduje o ich losie. Niektórzy zostają straceni, a ich narządy są zbierane i sprzedawane. Inni są zabierani do więzień o zaostrzonym rygorze i wykorzystywani jako robotnicy lub obiekty testowe.

Wkrótce po przesłuchaniu ośrodek przetrzymywania zostaje zaatakowany przez zepsute maszyny i następuje chaos. Robot zwiadowczy zdalnie sterowany przez tajemniczą osobę nazywającą się Cai uwalnia Holta i nakazuje mu ucieczkę. Holt łączy siły z inteligentną naukowcem Chloe i zabójczynią Lorelei, którzy również zostali uwięzieni. Idąc za przykładem Cai, uciekają z placówki.

Jednak ich męka dopiero się zaczęła. Bez sojuszników, z niewielkimi zasobami i depczącą im po piętach policją rządową muszą znaleźć sposób na przetrwanie i ucieczkę z tego przeklętego miasta — Miasta łańcuchów.

 

MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię
Aby mieć możliwość oceny produktu musisz się zalogować.
+ wyślij opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij