Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Cloning Clyde (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Cloning Clyde (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
wersja językowa
multilanguage

Opis produktu

Czy kiedykolwiek zostałeś sklonowany? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak by to było być w połowie kurczakiem? Pół małpa? Pół żaby? Cóż, nie zastanawiaj się więcej, grając w Cloning Clyde.

 

Jako Clyde lub jeden z jego klonów przedzieraj się przez poziomy nikczemnego budynku Dupliclone, Inc. Zawiera dziwaczne symulowane środowiska stworzone specjalnie w celu dostosowania ich niekonwencjonalnych eksperymentów klonowania. Baw się dobrze, korzystając z wielu klonów szalejących w Dupliclone, próbując się uwolnić… a raczej siebie. Uważaj na pułapki zastawione przez złowrogą korporację i uważaj na zmutowane klony! Bądź jeszcze bardziej pomysłowy i możesz użyć technologii klonowania, aby połączyć klony Clyde z niektórymi współmieszkańcami, aby stworzyć zmutowanego Chicken-Clydes, Frog-Clydes, Ape-Clydes i więcej. Wielu zmutowanych Clydes ma specjalne zdolności, które mogą pomóc ci uciec przed złym Dupliclone, Inc.

 

Cloning Clyde to gra przygodowa typu side-scrolling w 3D.

 

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

 

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię
Aby mieć możliwość oceny produktu musisz się zalogować.
+ wyślij opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij