Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Everafter Falls (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Everafter Falls (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt jest nowością

71,24 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Squarehuskey
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2024-06-20
data premiery cyfrowej
2024-06-20
minimalne wymagania sprzętowe
OS: Windows 10 Processor: 3rd Gen i3/AMD FX-4100 Series Memory: 4 GB RAM Graphics: GeForce 7 Series/Radeon R7 Series DirectX: Version 10 Storage: 1 GB available space
wersja językowa menu
French flag German flag Japanese flag Spanish flag China flag
wersja językowa napisów
French flag German flag Japanese flag Spanish flag China flag
PEGI
+7

Opis produktu

"Pamiętasz swoje błogie i beztroskie życie w Everafter Falls?

Budzisz się i odkrywasz, że twoje poprzednie życie było jedynie symulacją. Nie pamiętasz tego miejsca, swoich uroczych zwierzęcych sąsiadów, ożywczego wiatru i zapachu kwiatów, ani też małej farmy za miastem. Trochę jednak czasu spędzonego w Everafter Falls u boku zapomnianych przyjaciół oraz twojego pomocnego zwierzaka i życie tutaj wydaje ci się wprost idealne!

Czeka cię oczywiście uprawa roli, łowienie ryb i walka, aby ponownie dojść do czegoś w tym małym, przytulnym miasteczku, ale miecz nie jest ci obcy, prawda? Wiesz ponadto, jak nawadniać swoje uprawy i przemierzać podziemia, jak ulepszać swoje statystyki i pokonywać coraz trudniejszych wrogów – wystarczy dobrze wykorzystać te karty, a zyskasz wszystko, czego potrzebujesz!

Bez obaw, jeśli potrzebujesz jednak pomocy: zautomatyzowane drony powiększą twoje zapasy, zadbają o zbiory, a nawet pomogą ci w walce. A twój zwierzak, który stęsknił się za tobą pod twoją nieobecność, pomoże ci na farmie, ucząc się różnych przydatnych umiejętności, takich jak uprawa ziemi, podlewanie upraw, a nawet teleportowanie cię po mapie. Co takiego? Nie wiesz o teleportującym się kocie?!

Witaj w Everafter Falls – miejscu pełnym spokoju i wolnym od trosk... racja?"

 

Lista cech

Symulator życia na roli: hoduj zwierzęta, łów ryby i zgromadź okazałą kolekcję przedmiotów, aby stworzyć najbardziej wydajną, ale też przytulną farmę

Odkryj tajemnicę: pomóż nowym przyjaciołom rozwiązać ich niezwykle ważne, małomiasteczkowe dramaty, wykonując zadania i prowadząc rozmowy

Skorzystaj z pomocy znajomych: zmierz się z najtrudniejszymi wyzwaniami na farmie u boku znajomego w trybie współpracy na dzielonym ekranie!

Przemierzaj podziemia: cztery różne poziomy poddadzą próbie twoją zręczność, siłę i spryt w walce z niebezpiecznymi bossami!

Zostań specjalistą: sięgnij po małe drony, które pomogą ci zautomatyzować farmę, zapewniając jej płynne działanie, nawet kiedy przemierzasz podziemia.

Symulator farmy, symulator życia, RPG, wytwarzanie, 2D, gra niezależna, symulator

© 2024 SquareHusky

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj