Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Forspoken (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Forspoken (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

403,00 zł

322,19 zł

Najniższa cena z 30 dni: 352,54 zł
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest dlc?
nie
kategoria wiekowa
Od lat: 18
wersja językowa
język angielski (interfejs, napisy, audio)

Opis produktu

Tajemniczo przetransportowana z Nowego Jorku Frey Holland zostaje uwięziona w zapierającej dech w piersiach krainie Athia. Magiczna, czująca bransoleta zostaje w niewytłumaczalny sposób owinięta wokół jej ramienia, a Frey odkrywa zdolność rzucania potężnych zaklęć i używania magii do przemierzania rozległych krajobrazów Athii. Frey nazywa swojego nowego złotego towarzysza "Cuff" i wyrusza na poszukiwanie drogi do domu.

Frey szybko dowiaduje się, że ta piękna kraina kwitła niegdyś pod rządami dobrotliwych matriarchów, zwanych Tantami, dopóki niszczycielska zaraza nie zniszczyła wszystkiego, czego dotknęła. Przerwa zmieniła zwierzęta w bestie, ludzi w potwory, a bogate krajobrazy w cztery niebezpieczne krainy. W centrum swoich zniszczonych domen Tantowie rządzą teraz jako oszalałe i złe czarodziejki.

Frey, niezrażona przerwą i zdesperowana w poszukiwaniu odpowiedzi, niechętnie zgadza się pomóc ostatnim mieszkańcom Athii, którzy widzą w niej jedyną nadzieję. Podróż Frey przez tę dziwną i zdradliwą krainę zaprowadzi ją w głąb serca korupcji, gdzie będzie musiała walczyć z potwornymi stworzeniami, zmierzyć się z potężnymi Tantami i odkryć tajemnice, które obudzą w niej coś więcej.

 

KLUCZOWE CECHY

Odyseja Niechętnego Bohatera (The Odyssey of a Reluctant Hero)

Poprowadź Frey w niezapomnianą podróż w poszukiwaniu drogi do domu po tajemniczym przeniesieniu do zapierającej dech w piersiach, fantastycznej krainy. Odkryj tajemnice Athii, gdy Frey będzie podróżować przez katastrofalną przerwę i odkryje, jak władać ogromną mocą.

 

Piękny i okrutny otwarty świat

Zbadaj rozległe królestwa Athii, uderzającej krainy niezwykłych widoków i innych stworzeń, ożywionych dzięki oszałamiającej grafice i najnowocześniejszej technologii. Zapuść się w głąb skorumpowanych terytoriów, gdzie tajemnicza ciemność kala wszystko, czego się dotknie.

 

Dostosowywany arsenał zaklęć

Zmierz się z pokręconymi potworami w magicznej walce, korzystając z szerokiego wachlarza potężnych zdolności dostosowanych do różnych stylów gry - od szybkiego i porywającego po strategiczny i metodyczny.

 

Intuicyjny, wzbogacony o magię parkour

Przeskakuj po ścianach, pokonuj kaniony, skacz z zawrotnych wysokości i przemierzaj rozległe krajobrazy. Unikalne umiejętności Frey pozwalają jej płynnie przemierzać otwarty świat z łatwością.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię
Aby mieć możliwość oceny produktu musisz się zalogować.
+ wyślij opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij