Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja GoLogo Mówię płynnie
Do schowka

GoLogo Mówię płynnie

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

969,99 zł

↓ Koszt dostawy od: darmowa dostawa
produkt niedostępny

Cechy produktu

wersja produktu
box
wersja językowa
polska

Opis produktu

Seria GoLogo – nowoczesne podejście do logopedii

GoLogo to nowa seria oprogramowania i pomocy terapeutycznych do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych. Seria wykorzystuje najnowsze doświadczenia i możliwości w zakresie interakcji dzieci z komputerem: 

    • Sterowanie przez dotyk na tabletach i tablicach multimedialnych;

    • Ćwiczenia logopedyczne wplecione w gry i zabawy multimedialne;

    • Komunikacja głosowa między dziećmi jako kluczowy element gier zespołowych;

    • Zostawiamy nauczycielowi lub logopedzie kontrolę nad tempem i przebiegiem ćwiczeń.

 

Głównym założeniem twórców GoLogo było nadanie zabawom, grom i ćwiczeniom rzeczywistego kontekstu komunikacyjnego i emocjonalnego, wyjście poza dwuosobowy schemat dziecko-logopeda oraz potraktowanie interakcji z komputerem jako jednego z elementów komunikacji prowadzonej między uczestnikami gier i zabaw. W serii GoLogo nie ograniczamy się do wyboru i uruchamiania ćwiczeń – możemy na żywo decydować o ich tempie i przebiegu, bawić się z dziećmi lub umożliwiać dzieciom wieloosobową zabawę logopedyczną. 

 

GoLogo – Mówię płynnie

Zestaw obejmuje ćwiczenia kontroli oddechu w zakresie jego siły, wysokości, brzmienia oraz ich zmian w czasiee oraz ćwiczenia rytmicznego artykułowania głosek, sylab, wyrazów, zdań i tekstów.

Jedno i drugie zostało wplecione w zabawy multimedialne, w tym w zespołowe gry, w których przy pomocy kontrolowanej artykulacji (np. w zakresie głośności, wysokości lub ich zmienności) przekazujemy komendy sterujące postaciami bohaterów.

Scenariusze o narastającej trudności pozwalają na efektywne wykorzystanie multimedialnych ćwiczeń indywidualnych,  karty pracy i przede wszystkim gier i zabaw zespołowych do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, rewalidacyjnych i dydaktyczno-wyrównawczych.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj