Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja My Summer Adventure: Memories of Another Life (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

My Summer Adventure: Memories of Another Life (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt to zapowiedź

35,30 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
data premiery
2023-05-30
data premiery cyfrowej
2023-05-30
minimalne wymagania sprzętowe
Windows OS: Windows 8 Processor: 1.8 GHz Dual-Core CPU Memory: 4 GB RAM Graphics: Integrated graphics DirectX: Version 9.0 Storage: 600 MB available space Sound Card: DirectX® 9.0c compatible macOS OS: MacOS Processor: 1.8 GHz Dual-Core CPU Memory: 4 GB RAM Graphics: Integrated graphics Storage: 600 MB available space Sound Card: DirectX® 9.0c compatible Linux OS: Linux Processor: 1.8 GHz Dual-Core CPU Memory: 4 GB RAM Graphics: Integrated graphics Storage: 600 MB available space Sound Card: DirectX® 9.0c compatible
wersja językowa menu
British flag Russian flag China flag
wersja językowa napisów
British flag Russian flag China flag
PEGI
16
prawa
All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved.

Opis produktu

Nazywam się Maksim Laas. Jestem po prostu prostym facetem z Tallinna, który prowadzi najzwyklejsze życie, które ma swoje wzloty i upadki, choć trzeba przyznać, że te ostatnie są ostatnio bardziej powszechne.

Po zerwaniu z byłym świat wokół mnie stracił swoje zwykłe kolory, a moje życie szybko stało się szarą, ponurą i nieuniknioną rutyną. A przynajmniej tak mi się wydawało... Aż do momentu, gdy stało się coś niewiarygodnego: zdrzemnąłem się na chwilę w drodze do pracy, a potem nagle obudziłem się w innym kraju... w czyimś ciele!

 

Tak zaczęła się moja niezapomniana letnia przygoda.

My Summer Adventure: Memories of Another Life to powieść wizualna o miłości i ciągach losów splecionych przez jedno nadprzyrodzone wydarzenie.

Bohater będzie musiał przeżyć kilka niezapomnianych dni jako Akira Kojima (nie spokrewniony z TYM Kojimą) i poznać kilka bardzo uroczych dziewczyn. Może ta mała letnia przygoda odmieni losy bohatera? A może stawką jest coś więcej niż tylko jego przyszłość?

 

Kluczowe cechy:

Historia miłosna, w której twój wybór wpływa na losy bohaterów!

Narracja pełna humoru i dramatu, w której twoje decyzje wpływają na resztę historii. Dowiedz się, dokąd może Cię zaprowadzić Twój wybór i zobacz, jak wpłynie na otoczenie!

 

Zdobywaj serca lub je łam

Poznasz dwie ładne dziewczyny, każda z własną historią, uczuciami i zmartwieniami. Kyoko jest twoją przyjazną i życzliwą sąsiadką, zawsze gotową do pomocy. Haruko jest zupełnym przeciwieństwem: jest bezczelna, a czasem nawet niegrzeczna, pozostawiając jej prawdziwą osobowość tajemnicą, którą bohaterka musi rozwikłać. Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się otworzyć przed jednym z nich!

 

Kolorowa sceneria anime

Mnóstwo szczegółowych teł i ilustracji zanurzy Cię w atmosferę romantycznego anime i napełni nostalgią za szkolnymi latami, ciepłymi latami i przygodami serca!

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij