Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Prison Architect 2 (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Prison Architect 2 (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt to zapowiedź

176,87 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2024-03-26
data premiery cyfrowej
2024-03-26
minimalne wymagania sprzętowe
Windows Requires a 64-bit processor and operating system OS: OS: Windows® 10 Home 64 Bit Processor: Intel® Core™ i7-6700K | AMD® Ryzen™ 5 2600X Memory: 8 GB RAM Graphics: Nvidia® GeForce™ GTX 970 (4 GB) | AMD® Radeon™ RX 480 (8 GB)
rekomendowane wymagania sprzętowe
Windows Requires a 64-bit processor and operating system OS: TBC Processor: TBC Graphics: TBC
PEGI
16

Opis produktu

Zamów w przedsprzedaży Prison Architect 2 i uzyskaj pakiet skórek K9 Skins Pack*.

* Ta zawartość może zostać udostępniona do kupienia oddzielnie w późniejszym terminie

 

Witaj, naczelniku!

Zaprojektuj i rozwijaj własny zakład karny w grze Prison Architect 2. Klasyczna gra polegająca na zarządzaniu więzieniem uciekła do wersji 3D i to od ciebie zależy, czy ją złapiesz!

 

Główne funkcje:

Najlepszy na świecie symulator więziennictwa – teraz dostępny w 3D!

Wykorzystaj dostępne zasoby do budowy własnego więzienia, a następnie zarządzania i kierowania nim w klasycznym stylu rozgrywki w Prison Architect – teraz w trzech wspaniałych wymiarach! Zaprojektuj każdy zakątek swojego więzienia i zarządzaj wszystkim – od codziennych harmonogramów po zasady żywienia – i dopilnuj, żeby było bezpieczne, samowystarczalne i dobrze chronione.

 

Zbuduj najlepsze na świecie więzienie

Zbuduj pełną, wielopiętrową infrastrukturę więzienną i wykorzystaj mnóstwo nowych, niesamowitych narzędzi, które pozwolą ci zbudować najnowocześniejszy zakład penitencjarny. Projekt twojego więzienia wpłynie na każdy aspekt życia więźniów, więc odpowiednio przygotuj swoje plany!

 

Najsprytniejsi na świecie więźniowie

Jedyni w swoim rodzaju więźniowie mają własne plany – tworzą teraz wyraźne relacje, które wpływają na zachowanie, podejmują decyzje w oparciu o pragnienia i potrzeby oraz planują swoje trasy lepiej niż kiedykolwiek przedtem. Obserwuj, jak wchodzą w interakcje i próbują poradzić sobie z codziennymi problemami więziennego życia. Pamiętaj, że każdy twój wybór może pomóc więźniom w procesie korekcyjnym lub mu zaszkodzić. Jaki stosunek będą mieć więźniowie do twojego więzienia?

 

Magnat więzienny

Zbuduj prawdziwą instytucję od zera i kieruj nią, tworząc niepowtarzalne zakłady resocjalizacyjne w ulepszonym trybie kariery, w którym będziesz mieć do dyspozycji zupełnie nową mapę świata. Czy twoje więzienia staną się modelowymi placówkami resocjalizacyjnymi, czy może miejscami kaźni? A przede wszystkim: czy będą na siebie zarabiać?

 

Każde działanie spotyka się z reakcją

Każdy wybór ma znaczenie. Twoje decyzje wpłyną na przyszłość twojego więzienia. Pełna kontrola nad więźniami, polityką więzienną, architekturą i nie tylko – to jeszcze więcej sposobów na osiągnięcie sukcesu w więziennictwie… lub kompletnej porażki! Starannie planuj każdy swój ruch. W przeciwnym wypadku czekają cię ucieczki, wojny gangów oraz wszystkie inne kosztowne i niszczycielskie problemy.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj