Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Rescue Team 8 (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Rescue Team 8 (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest dlc?
nie
wersja językowa
język angielski (interfejs, napisy, audio)

Opis produktu

Poprowadź drogę do bezpieczeństwa po tym, jak katastrofa uderza, jak Zespół Ratowniczy stawia czoła niebezpieczeństwom zarówno naturalnym, jak i spowodowanym przez człowieka! Trzęsienia ziemi i lawiny to tylko dwie z katastrof, które napotykają ratownicy w tym porywającym sequelu. Ale zespół nie może zrzucić winy za każdy problem na Matkę Naturę, ponieważ ma małą konkurencję w postaci Pietro Manguli, najbardziej znanego na świecie kłusownika!

 

Kiedy Mangula i jego poplecznicy kradną każde zwierzę z rezerwatu, FEMA wzywa Ratowników, aby uratować dzień! Aby poradzić sobie z bałaganem, który Mangula pozostawia po sobie, uciekając przez niebezpieczne suche tereny, jaskinie i dzikie dżungle, gracze muszą zbierać zasoby, usuwać przeszkody i radzić sobie z pożarami, powodziami, ciemnymi jaskiniami i nie tylko.

Gracze mogą ścigać się, aby pokonać zegar i zdobyć niesamowite osiągnięcia lub ukończyć zadania w spokojny sposób. Tak czy inaczej, Edycja Kolekcjonerska Rescue Team 8 oferuje jedwabiście płynną rozgrywkę typu point-and-click, cieszącą oko grafikę i animację oraz mnóstwo dodatkowej zawartości!

Ogłoś alarm i pobierz Rescue Team 8 Collector's Edition już dziś!

 

Główne cechy:

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj