Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie
  1. 3kropki.pl
  2. >
  3. Klucze do gier
  4. >
  5. PC
  6. >
  7. Akcji
  8. >
  9. RICO: London (PC) (klucz STEAM)

Ilustracja RICO: London (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

RICO: London (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

125,25 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Ground shatter
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2021-09-09
data premiery cyfrowej
2021-09-09
minimalne wymagania sprzętowe
Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 64 Bit Processor: 2.4 GHz Quad Core Memory: 8 GB RAM Graphics: NVIDIA 970 / AMD Radeon 290 DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 3 GB available space
wersja językowa menu
Dutch flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Spanish flag Brazil flag China flag
wersja językowa napisów
Dutch flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Spanish flag Brazil flag China flag
wersja językowa lektora
British flag
PEGI
16
prawa
© 2021 Ground Shatter Ltd. All rights reserved. Licensed to and published by Numskull Games Ltd.

Opis produktu

Londyn, sylwester 1999. Podczas gdy wszyscy szykują się do zabawy, policja miejska pracuje na najwyższych obrotach. Komisarz Redfern trafia do podnóża wieżowca, w którym właśnie finalizowany jest zakup nielegalnej broni. Bez zgody przełożonych i wsparcia z zewnątrz, Redfern przygotowuje się do wejścia w nowe millenium z hukiem.

 

RICO London to wybuchowa strzelanka kooperacyjna o rozbijaniu gangów. Przedzieraj się w pojedynkę lub ramię w ramię z partnerem przez wieżowiec pełen gangsterów z East Endu. Przebijaj się przez drzwi, unikaj kul i zamieniaj broń przestępców w swój osobisty arsenał. Dotrzyj na szczyt bez względu na wszystko.

Wielkie wysokości, wielka stawka. Wspinaj się na szczyt niebezpiecznego, pełnego gangów wieżowca, stawiając czoła coraz twardszym bandytom. Im wyżej zajdziesz, tym wyższa stawka.

Wielki kaliber. Trzy magazynki 9 mm, które masz przy sobie, nie pozwolą ci przedostać się przez pierwsze piętro. Wybieraj i modyfikuj swój stale powiększający się arsenał, aby dopasować go do swojego zadania, eliminując po drodze nieprzyjaciół.

Atuty zawodowe. Dostosuj swoje wyposażenie do własnych potrzeb, korzystając z szeregu dodatków i ulepszeń poprawiających twoją siłę rażenia. Modyfikuj umiejętności w miarę upływu nocy.

Podwójne kłopoty. To nie byłaby strzelanka o glinach bez partnera u boku. Skołuj sobie wsparcie – lokalnie lub w sieci. Tylko od ciebie (i twojego partnera) zależy, czy wymierzona zostanie sprawiedliwość w jedyny możliwy sposób... wyważając drzwi i strzelając do bandziorów!

Zręcznościowa rozgrywka

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj