Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Space Robinson: Hardcore Roguelike Action (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Space Robinson: Hardcore Roguelike Action (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

34,39 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Luxorix games
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2019-10-07
data premiery cyfrowej
2019-10-07
minimalne wymagania sprzętowe
OS: Windows 7 or better Processor: 2.4Ghz Memory: 2 GB RAM Graphics: 512MB DirectX 9 compatible video card with support for shader model 3.0 Storage: 500 MB available space
wersja językowa menu
British flag Russian flag
wersja językowa napisów
British flag Russian flag
prawa
Alawar Entertainment, Inc., 2019. All rights reserved.

Opis produktu

Jesteś zwykłym inżynierem wysłanym do Kolonii 21 zlokalizowanej na odległej planecie w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych. Przeżyjesz katastrofę statku kosmicznego i dotrzesz do opuszczonej bazy kolonii. Próbując znaleźć odpowiedzi, rozumiesz, że to miejsce nie jest tak przyjazne, jak się wydaje. Jesteś jak Robinson, próbujący przetrwać na wrogiej planecie zagubionej w kosmosie.

 

HARDCORE

Jest to gra typu rogue-like. Umrzesz. Umrzesz. UMRZESZ!!! Milion razy. Następnie samouczek dobiegnie końca i otrzymasz szansę na walkę z prawdziwymi Potworami.

 

ZAWSZE NOWE

Każdy poziom w 3 dużych lokalizacjach jest generowany proceduralnie, więc zawsze znajdziesz nowe miejsce na śmierć! Nadal myślisz, że przeżyjesz?! Wypróbuj wersję demonstracyjną i daj znać w ankiecie, jak poszło, mądralo!

Ale poczekaj! Jeśli jesteś wystarczająco mocny, aby przedrzeć się przez kilka poziomów, być może uda ci się dotrzeć do placówki, gdzie będziesz mógł zatankować paliwo i znaleźć wskazówki na temat tego, co stało się z kolonistami.

 

NOCNA ZMIANA

Udało Ci się jakoś przetrwać ten dzień? Nie martw się, ta planeta ma do zaoferowania życie nocne! Poznaj zupełnie inny tryb nocny, w którym… oczywiście umrzesz!

 

BOT-ASYSTENCI

Jeśli masz szczęście, możesz znaleźć artefakty i stworzyć boty, które Ci pomogą! Zacznij od uroczego szczeniaka, który zmienia się w wściekłą bestię, gdy potwory znajdą się w zasięgu wzroku.

 

RZEMIOSŁO I ULEPSZENIE

Dobra wiadomość: śmierć jest przydatna! Kiedy umrzesz, AI Kolonii użyje DNA, które dalekowzrocznie zostawiłeś w Bazie, aby stworzyć dokładną kopię ciebie. Zatrzymasz także wszystkie kryształy i artefakty, które zebrałeś (nie pytaj nas, jak to się dzieje; koloniści mogą znać odpowiedź - zapytaj ich, gdy je znajdziesz). Napraw jednostki Kolonii za pomocą artefaktów i ulepsz reaktor za pomocą kryształów, aby zasilić bazę. Każda odnowiona jednostka poprawi Twoje statystyki i zwiększy Twoje szanse na przeżycie kolejnej minuty.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj