Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Steel Division: Normandy 44 (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Steel Division: Normandy 44 (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

86,86 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
data premiery
2017-05-23
data premiery cyfrowej
2017-05-23
minimalne wymagania sprzętowe
OS: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1 Processor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz) or equivalent Memory: 3 GB RAM Graphics: 1 GB AMD 5570 or nVidia 450 DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 32 GB available space Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
rekomendowane wymagania sprzętowe
OS: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 with Service Pack 1 Processor: Intel i5-2300 or equivalent Memory: 4 GB RAM Graphics: 2GB AMD 7970 or nVidia 770 or greater DirectX: Version 11 Network: Broadband Internet connection Storage: 32 GB available space Sound Card: DirectX Compatible Sound Card
wersja językowa menu
British flag French flag German flag Russian flag
wersja językowa napisów
British flag French flag German flag Russian flag
wersja językowa lektora
British flag

Opis produktu

Steel Division: Normandy 44 to taktyczna strategia czasu rzeczywistego (RTS), opracowana przez Eugen Systems, twórców takich tytułów jak Wargame i RUSE. apogeum II wojny światowej. Gracze mogą zmierzyć swoje umiejętności taktyczne przeciwko kilku przeciwnikom w dużych bitwach dla wielu graczy lub przeciwko wrogom w wymagającej kampanii dla jednego gracza. Steel Division: Normandy 44 pozwala graczom przejąć kontrolę nad legendarnymi dywizjami wojskowymi z sześciu różnych krajów, takimi jak amerykańska 101 Dywizja Powietrznodesantowa, niemiecka pancerna 21 Dywizja Pancerna czy 3 Dywizja Kanadyjska podczas inwazji na Normandię w 1944 roku.

 

*Dowodź ponad 400 historycznie dokładnymi jednostkami:*

Niezależnie od tego, czy walczysz o kontrolę w intensywnych bitwach wieloosobowych, w których rywalizuje 10 na 10 graczy, grasz samotnie lub współpracujesz ze znajomymi w meczach rankingowych, gracze będą musieli skoordynować wybór zgodnej z historią piechoty, czołgów, samolotów, i wspieraj pojazdy, aby przeciwdziałać jednostkom wroga w tej taktycznej grze RTS.

 

*Taktyka w świecie rzeczywistym:*

Bitwy toczą się w trzech odrębnych fazach, w których z czasem odblokowują się różne jednostki, naśladując ruchy prawdziwych armii i urozmaicając nieustannie zmieniający się teatr wojny. Dynamiczna linia frontu ilustruje przypływy i odpływy konfliktu. Przygwoździj piechotę przeciwnika, aby zyskać przewagę i zmusić do odwrotu, lub przedrzeć się z perfekcyjnie wykonanym planem.

 

*Otoczenie świata rzeczywistego:*

Korzystając z najnowszej wersji silnika IRISZOOM firmy Eugen, gracze mogą płynnie przechodzić od taktycznego widoku z lotu ptaka aż do pojedynczej jednostki i zobaczyć 400 różnych rzeczywistych pojazdów i jednostek zaprojektowanych z dbałością o historyczne szczegóły i dokładność. Mapy są projektowane na podstawie rzeczywistych zdjęć z rozpoznania lotniczego Normandii w 1944 r., co wymaga rzeczywistej taktyki i strategii do ukrycia i kontrolowania.

 

*Przechytrzyć, Przechytrzyć, Przechytrzyć:*

Od dostosowywania grupy bojowej po ustawianie wojsk i manewrowanie, wygrywanie bitew wymaga sprytu i strategii, a nie tylko czystej siły ognia. Każda utracona jednostka oznacza rosnącą niekorzyść taktyczną, a gracze będą musieli walczyć, aby zdobyć – i utrzymać – przewagę.

Od dowodzenia historycznie dokładną piechotą, czołgami i pojazdami, po pozycjonowanie wojsk i walkę z wrogiem w czasie rzeczywistym, gracze będą musieli wykazać się sprytem i zaradnością, aby wygrać. Każda jednostka się liczy, ponieważ bitwa toczy się dalej, a sama siła ognia nie wystarczy, by odnieść zwycięstwo. Niezależnie od tego, czy oglądasz całą bitwę z lotu ptaka, czy podążasz za pojedynczym czołgiem do walki, gracze będą musieli sprytnie zarządzać dynamiczną linią frontu, aby przeprowadzać zasadzki i nacierać.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj