Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Stubbs The Zombie: I Love Stubbs Edition (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Stubbs The Zombie: I Love Stubbs Edition (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

102,41 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
data premiery
2021-03-16
data premiery cyfrowej
2021-03-16
minimalne wymagania sprzętowe
Operating System: Windows 10 Processor: Intel Core i3-4170 @ 3.7 GHz, AMD A8-7600 @ 3.1 GHz Memory: 8 GB Hard Drive Space: 5 GB Video Card (ATI): Radeon R9 M270 Video Card (NVIDIA): GeForce GTX 660 VRAM: 2 GB
wersja językowa menu
British flag French flag German flag Italian flag Russian flag Spanish flag China flag
wersja językowa napisów
British flag French flag German flag Italian flag Russian flag Spanish flag China flag
prawa
© 2021 Aspyr Media, Inc. Aspyr is a registered trademark of Aspyr Media, Inc., and the Aspyr star logo is a trademark of Aspyr Media. All other marks and logos are the property of their respective owners. All rights reserved.

Opis produktu

Nazywam się Edward Stubblefield. Możliwe, że znasz mnie z gry Stubbs the Zombie.

Marzyłem tylko o tym, żeby przyklepać jakąś wielką transakcję, skończyć z komiwojażerką i ustatkować się z dziewczyną moich marzeń. Życie potrafi jednak dokopać, wyrwać ci serce i, co gorsza, zniszczyć ci idealnie skrojony garnitur, na który wydałeś ostatnie pieniądze. Okazuje się, że w życiu po życiu wszystko jest jedną wielką premią.

A skoro już mowa o premiach, mam tu coś, co może cię zainteresować, a mianowicie edycję I Love Stubbs gry Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse. To tutaj to poduszkowiec Hovercar w wersji deluxe, serio.

Możesz zakosztować życia komiwojażera w cenie, która jest absolutnie nie do pobicia! Nie zwlekaj, a dostaniesz też ścieżkę dźwiękową Stubbs the Zombie i album Fartbook. Nie pozwól, żeby taka okazja przeszła ci koło nosa. Już dziś kup grę Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse w wersji I Love Stubbs Edition i nie zapomnij powiedzieć sprzedawcy, kto cię przysłał!

 

Ścieżka dźwiękowa

Żadne didżejskie hity nie mogą się równać z oficjalną ścieżką dźwiękową Stubbs the Zombie! Dzięki współczesnym wersjom ulubionych klasyków rozkręcisz każdą imprezę.

 

Lista utworów

 

Album Fartbook

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij