Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja The Uncertain: Light at the end PL (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

The Uncertain: Light at the end PL (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

34,39 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2020-10-08
data premiery cyfrowej
2020-10-08
minimalne wymagania sprzętowe
Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 x64 and UP Processor: Intel i3 or AMD equivalent or better Memory: 8 GB RAM Graphics: Graphics NVIDIA GTX 1060 or higher DirectX: Version 11 Storage: 15 GB available space Sound Card: Soundcard
rekomendowane wymagania sprzętowe
Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 10 x64 and UP Processor: Intel core i5 or AMD equivalent or better Memory: 16 GB RAM Graphics: Graphics NVIDIA GTX 1080 or higher DirectX: Version 11 Storage: 15 GB available space Sound Card: Soundcard
wersja językowa menu
Polish flag British flag French flag German flag Italian flag Russian flag Spanish flag Brazil flag
wersja językowa napisów
Polish flag British flag French flag German flag Italian flag Russian flag Spanish flag Brazil flag
wersja językowa lektora
British flag Russian flag

Opis produktu

Boisz się. Musisz się ukryć. Twoi słudzy zwrócili się przeciwko tobie. A teraz polują na ciebie. Porwali twoją rodzinę i przyjaciół. Nie masz pojęcia, gdzie oni są ani co się z nimi dzieje. I nic nie możesz na to poradzić. Możesz tylko się ukryć i mieć nadzieję, że ocalejesz, bo i tak nie zrozumiesz nic z tego wszystkiego. Jesteś wyjęty spod prawa, bo jesteś człowiekiem.

Rodzaj ludzki zniknął, teraz to roboty rządzą Ziemią. The Uncertain: Last Quiet Day to pierwszy odcinek gry, gdzie poznajemy robota-wynalazcę RT. Dołącza on do innych maszyn starających się pomóc ocalałym ludziom.

Bohaterką Światło na końcu” jest jedna z tych ocalałych – dziewczyna o imieniu Emily. Pomóż Emily poznać prawdziwą przyczynę zniknięcia rodzaju ludzkiego. Czy stoi za tym zbuntowana sztuczna inteligencja czy coś zupełnie innego?

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij