Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Wall World PL (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Wall World PL (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

24,05 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2023-04-05
data premiery cyfrowej
2023-04-05
minimalne wymagania sprzętowe
Windows: Requires a 64-bit processor and operating system OS: Windows 7 or later Processor: Intel Core i5 or equvalent Memory: 4 GB RAM Graphics: Nvidia GeForce GTX 650 or equvalent Storage: 1 GB available space
rekomendowane wymagania sprzętowe
Windows: Requires a 64-bit processor and operating system
wersja językowa menu
Polish flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Russian flag Spanish flag Brazil flag China flag China flag
wersja językowa napisów
Polish flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Russian flag Spanish flag Brazil flag China flag China flag

Opis produktu

Witaj w World Wall. Odkrywaj generowane proceduralnie kopalnie i fantastyczne biosfery. Znajdź zasoby i technologie otwierające drogę do cennych ulepszeń. Walcz z hordami agresywnych potworów z pomocą swojej mobilnej bazy. Dniem i nocą swobodnie odkrywaj Mur w różnych warunkach pogodowych. Znajdź pozostałości "innych" i śmiało kop tam, gdzie nikt jeszcze nie kopał.

 

Wydobywaj

Kop głębokości Muru w różnych miejscach. Szukaj zasobów i technologii do ulepszeń, odkrywaj nowe biosfery w kopalniach - ale nie zapomnij wrócić do swojego robopająka przed następnym atakiem potworów.

 

Walcz

Strzelaj i siekaj koszmarne stwory za pomocą różnych broni, od prostych karabinów maszynowych po rakiety naprowadzające. Zwiększaj swoje szanse na przetrwanie przez natychmiastowe rozstawianie obozu i kontynuowanie walki w każdym miejscu.

 

Ulepszaj

Modernizuj swój egzopancerz znalezionymi zasobami i technologiami, by szybciej pokonywać kopalnie i rozbijać coraz twardsze skały. Ulepszaj cechy bojowe swojego robopająka, by pokonywać coraz bardziej niebezpiecznych wrogów, którzy czekają w głębinach nieskończonego Muru.

 

Buduj

Buduj automatyczne wieżyczki, stacje napraw i żniwiarki oraz ulepszaj budynki, żeby zwiększyć szansę na zwycięstwo. Ale najpierw musisz znaleźć schematy w głębi Muru.

 

Odkrywaj

Odkrywaj tajemnicze lokacje i fantastyczne biosfery. Zobacz, jak World Wall się zmienia na każdej głębokości, dniem i nocą.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij