Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja WRC Generations - Peugeot 206 WRC 2002 PL (DLC) (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

WRC Generations - Peugeot 206 WRC 2002 PL (DLC) (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
wersja językowa
multilanguage
czy to jest dlc?
tak

Opis produktu

Ta zawartość wymaga podstawowej gry na Steamie, aby móc grać. 

Samochód wygrywający mistrzostwa w latach 2000-2002, wygrał 24 rajdy w tym okresie i był prowadzony przez legendarnych kierowców, takich jak Marcus Grönholm i Gilles Panizzi.

 

W sezonie 2022 seria WRC wkracza w erę hybrydową. Jest to prawdziwa rewolucja w świecie rajdów, która w ogromnym stopniu wpłynie na osiągi, powodując konieczność zmiany strategii oraz zmuszając kierowców i zespoły do przystosowania się do nowych warunków.

W zakresie rozgrywki wprowadzona została nowa mechanika, która odzwierciedla wymagania związane z silnikami hybrydowymi. Aby zwyciężyć, musisz rozsądnie zarządzać baterią, zmieniając mapowanie silnika w zależności od pokonywanego odcinka specjalnego.

Zadbano także o zadowolenie społeczności graczy – od teraz można udostępniać własne malowania i naklejki innym użytkownikom. Najlepsze dzieła są nagradzane i wyróżniane.

Dla fanów rywalizacji mamy nowy tryb Lig, w którym można rzucić wyzwanie online przeciwnikom o zbliżonym poziomie umiejętności. Aby awansować w tabeli kategorii Legend, musisz przyjeżdżać na metę przed swoimi rywalami.

 

Wymagania sprzętowe

MINIMALNE:

 

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij