Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja ZERO Sievert (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

ZERO Sievert (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

91,99 zł

83,17 zł

Najniższa cena z 30 dni: 83,17 zł
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2022-11-15
data premiery cyfrowej
2022-11-15
minimalne wymagania sprzętowe
OS: Windows 10 Processor: Intel Core 2 Duo E8400 Memory: 4 GB RAM Graphics: Integrated GPU Storage: 300 MB available space Additional Notes: May struggle on older laptops
rekomendowane wymagania sprzętowe
OS: Windows 10 Processor: 1.7 GHz Dual Core CPU Memory: 4 GB RAM Graphics: NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD Storage: 300 MB available space Additional Notes: Everything that's not 7+ years old
wersja językowa menu
British flag
wersja językowa napisów
British flag
wersja językowa lektora
British flag

Opis produktu

Świat się skończył. ZERO Sievert zleca ci poszukiwanie sprzętu w wielu obszarach, a wszystko to w klimatycznej, fikcyjnej, postapokaliptycznej scenerii Europy Wschodniej. Twoja baza operacyjna, bunkier, jest wypełniona handlarzami, stacjami modowania i obszarami, w których możesz stworzyć własne, co zapewni ci postęp podczas wycieczek do dzikiej przyrody.

Kiedy jednak znajdziesz się w dziczy pustkowia, sytuacja staje się znacznie mniej bezpieczna. W pięciu biomach gry będziesz początkowo uzbrojony w niewiele więcej niż pistolet i butelkę wody, po czym Twoim zadaniem będzie odzyskanie przedmiotów, wyeliminowanie bandytów i, co najważniejsze, powrót żywy.

I bądź ostrzeżony; opad nuklearny mógł mieć wpływ na niektóre lokalne zwierzęta…

 

Pustynia do eksploracji

Mapy generowane proceduralnie sprawiają, że każda podróż jest inna, ze stale zmieniającymi się kryjówkami, lokalizacjami łupów i układami. Mając do odkrycia ponad pięć map, koniecznie dostosuj się i poznaj sekrety każdej z nich, aby wejść, wyjść i stać się lepszym.

 

Pełna modyfikacja broni

Poluj w sposób odpowiadający Twojemu stylowi gry, korzystając z ponad 35 unikalnych broni i 150 modów, które można łączyć, aby stać się największym zagrożeniem na pustkowiach ZERO Sievert. Stwórz broń, która pasuje do Twojego stylu lub skup się na statystykach, aby stać się najlepszym łowcą.

 

Grabieże i poszukiwania

Wiele linii zadań poprowadzi Cię przez świat ZERO Sievert. Rozmawiając z różnymi postaciami, będziesz powoli odkrywać informacje i wiedzę o świecie, który pozostawiłeś. Oprócz tego do zdobycia jest ponad 100 różnych przedmiotów, które można wykorzystać do tworzenia nowych przedmiotów, ulepszania własnej bazy i handlu.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj