3KROPKI.PL RTV I KOMPUTERY ELEMENTY SIECIOWE

RTV I KOMPUTERY :: ELEMENTY SIECIOWE

Elementy sieciowe dostępne w naszym sklepie to szeroki wybór i uznani producenci. Musisz rozbudować swoją sieć? Potrzebujesz routera bezprzewodowego? A może dobrej karty sieciowej do swojego komputera stacjonarnego? Wszystko to znajdziesz w naszym sklepie w dziale z elementami sieciowymi.
Ferguson Adapter Wi-Fi W03
34,99 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Adapter Wi-Fi W03 802.11 to mała, ultra szybka karta sieciowa pracująca w technologii N. Zoptymalizowana architektura transmisji radiowej oraz poprawiony algorytm pasma, daje Ci...
TP-Link Router AC1900 Archer VR900, bezprzewodowy, dwupasmowy, 600/1300Mb/s, 802.11ac/n, 2xUSB
571,18 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Gigabitowy, bezprzewodowy router/modem VDSL/ADSL, AC1900 Archer VR900 Wiele możliwości połączenia - Port EWAN, porty USB oraz pełna kompatybilność ze standardami VDSL2/ADSL...
Hama Adapter Podróżny Uniwersalna -> Wtyczka EU
35,03 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Dla następujących krajów:. Niemcy, Hiszpania, Francja, Austria, Rosja, Turcja, Holandia, Belgia, Polska, Węgry, Szwecja, Norwegia, Czechy. W przypadku urządzeń z:. USA, Kanada, Jap...
TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210) Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP
383,90 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP T2500G-10TS (TL-SG3210) Gigabitowe połączenia na wszystkich portach zapewniają duże prędkości transmisji dany...
TP-Link RE305 Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC1200
169,99 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC1200 RE305 300Mb/s w paśmie 2,4GHz + 867Mb/s w paśmie 5GHz pozwalają uzyskać połączenia o łącznej prędkości do 1200Mb/s P...
Hama Antena Radiowa
18,71 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Antena radiowa idealna na camping oraz do domu. Wtyk antenowy koncentryczny. Przewód 75 Ohm. Za pomocą adaptera można podłączyć również do TV (adapter nie jest w zestawie)....
Hama Kabel Sieciowy CAT5e UTP 5m -b
21,59 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Wysokiej klasy, 5e kategorii kabel sieciowy z 2 nieekranowanymi wtykami RJ 45. Wtyk 8p8c (RJ 45) - wtyk 8p8c (RJ 45). Specyfikacja kabla zgodna z EIA/TIA 56813. Pasuje do urządzeń ...
TP-link TL-SF1016 Przełącznik do montażu w szafie, 16 portów 10/100Mb/s
133,05 zł
Termin wysyłki:
48 godzin
dodaj do koszyka
16 portowy przełącznik Fast Ethernet TL-SF1016 przeznaczony jest dla użytkowników o dużych wymaganiach dotyczących jakości połączeń sieciowych......
TP-link TL-SM321B Moduł dwukierunkowy SFP, WDM, 1000Base-BX
121,77 zł
Termin wysyłki:
48 godzin
dodaj do koszyka
Moduł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu......
TP-link Karta Sieciowa USB 2.0 AC600 Archer T2UH, bezprzewodowa, dwupasmowa, 433/150Mb/s,802.11ac/n
86,31 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Dwupasmowa, bezprzewodowa karta sieciowa USB dużego zasięgu, AC600 Archer T2UH Prędkość 600 (433+150) Mb/s w standardzie 802.11ac Zewnętrzna antena dużego zasięgu znacz...
TP-Link Karta Sieciowa USB TL-WN722N bezprzewodowa, jednopasmowa, 150 MB/s, 802.11n/g/b
42,99 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Bezprzewodowa karta sieciowa USB TL-WN722N działająca zgodnie ze standardem N umożliwia podłączenie komputera lub laptopa do sieci bezprzewodowej zapewniając dostęp do szybkiego...
Hama Kabel antenowy 1x0.72mm², 100m, Biały, 75dB
265,90 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Kabel antenowy 1x0.72mm², 100m, biały, 75dB. BK/SAT 0.72 mm. Podwójnie ekranowany (folia aluminiowa + splot miedziany). Poziom ekranowania >= 75 dB. Kolor: biały. Również może być ...
Hama Kabel Telefoniczny 6p4c Biały 6m
18,56 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Pozłacane styki o niskiej rezystancji przejściowej zapewniają niezawodną transmisję sygnałów. Miedziany przewód wewnętrzny zapewniający optymalny transfer danych. Kabel sieciowy, w...
Hama Aluminiowy Kanał Kablowy, Półokrągły, 110/3,3/1,8 cm, Czarny
52,67 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Do bezpiecznego układania kabli i przewodów oraz do ochrony przed uszkodzeniami. Uniwersalne zastosowanie jako kanał ścienny, cokołowy lub podłogowy. Kanał oferuje wystarczającą il...
TP-Link TL-SG2210P Przełącznik Smart PoE, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP
425,99 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Przełącznik Smart PoE, 8 portów Gb PoE, 2 sloty SFP TL-SG2210P 8 portów PoE, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 53W, użyteczne funkcje zarządzania PoE G...
TP-Link Konwerter MC111CS, 1 port SC/UPC 100M i 1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
153,90 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Media konwerter WDM Fast Ethernet MC111CS Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty...
TP-Link TL-WA850RE Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300Mb/s
68,90 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 300Mb/s TL-WA850RE Tryb Range Extender umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania ...
Hama Adapter Podróżny - Wtyk Angielski
17,23 zł
Termin wysyłki:
24 godziny
dodaj do koszyka
Adapter umożliwia podłączenie urządzeń elektrycznych w krajach z różnym systemem wtyków sieciowych 100/230V. Adapter do następujących krajów: Gibraltar, Wielka Brytania, Hongkong.....
Polecane 1234567891011

Strona korzysta z mechanizmu plików cookies, tak jak to opisano na stronie dotyczącej cookies. Możesz zarządzać plikami cookies w swojej przeglądarce. ×