Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie
Ilustracja wpisu

Wiedźmin: Stary Świat. Gra planszowa w świecie Wiedźmina.

czwartek, 27 lipca 2023 godz. 15:12:13

Premiera gry planszowej "Wiedźmin: Stary Świat" to wydarzenie, które ucieszyło fanów zarówno gry komputerowej, jak i sagi literackiej Andrzeja Sapkowskiego. Ta ekscytująca planszówka przenosi graczy do mrocznego i niebezpiecznego świata Wiedźmina, gdzie będą mogli samodzielnie wcielić się w rolę poszukiwaczy przygód i wyruszyć w niebezpieczne podróże po tajemniczych krainach.

Opis gry "Wiedźmin: Stary Świat":

Gra "Wiedźmin: Stary Świat" to kooperacyjna planszówka, w której gracze wspólnie wcielają się w postacie wiedźminów, magów, bardów i innych bohaterów ze świata Wiedźmina. Ich celem jest zwalczenie potężnych potworów, wykonywanie zadań zleconych przez różne frakcje oraz odkrywanie tajemnic Starego Świata.

 

Zawartość pudełka:

W pudełku gry znajdują się plansza przedstawiająca Stary Świat, karty postaci, karty potworów, karty zadań, karty wydarzeń, żetony i wiele innych elementów, które wzbogacają rozgrywkę.

 

Zasady gry:

Podczas rozgrywki gracze będą współpracować, aby wypełniać różnorodne zadania i osiągać cele, które przyniosą im punkty. Każda postać ma swoje unikalne umiejętności, które można wykorzystać do osiągnięcia sukcesu. Gracze będą musieli podejmować strategiczne decyzje, zarządzać zasobami i podejmować ryzyko, aby pokonać potwory i spełnić zadania.

 

Dodatki do gry "Wiedźmin: Stary Świat":

Dodatki do gry, takie jak "Wiedźmin: Stary Świat - Skellige", "Wiedźmin: Stary Świat - Legendatne Łowy" oraz "Wiedźmin: Stary Świat - Magowie", wprowadzają nowe elementy do rozgrywki. Pozwalają one na eksplorację dodatkowych krain, spotkanie z jeszcze potężniejszymi przeciwnikami oraz zdobycie unikalnych umiejętności i przedmiotów dla postaci.

 

Gdzie kupić grę "Wiedźmin: Stary Świat" i dodatki:

Gra planszowa "Wiedźmin: Stary Świat" oraz jej dodatki, takie jak "Wiedźmin: Stary Świat - Skellige", "Wiedźmin: Stary Świat - Legendatne Łowy" i "Wiedźmin: Stary Świat - Magowie", są dostępne w sklepie internetowym 3kropki.pl. Tam można zakupić zarówno podstawową wersję gry, jak i dodatki, które wzbogacą doświadczenie rozgrywki.

 

Podsumowanie:

Premiera gry planszowej "Wiedźmin: Stary Świat" to wspaniała okazja dla fanów sagi o Wiedźminie, aby wcielić się w rolę swoich ulubionych postaci i wyruszyć w niebezpieczne wyprawy po Starym Świecie. Kooperacyjny charakter gry, unikalne umiejętności postaci oraz mnogość zadań i potworów gwarantują długie godziny wciągającej rozgrywki. Dodatki do gry, takie jak "Wiedźmin: Stary Świat - Skellige", "Wiedźmin: Stary Świat - Legendatne Łowy" i "Wiedźmin: Stary Świat - Magowie", dostępne w sklepie 3kropki.pl, pozwalają na jeszcze bardziej rozbudowane i zróżnicowane doświadczenie rozgrywki. Zapraszamy do zakupu gry "Wiedźmin: Stary Świat" i dodatków, które przeniosą Was do niezapomnianego świata wiedźmińskich przygód!

Z powrotem

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj