Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja American Arcadia PL (PC) (klucz STAM)
Do schowka

American Arcadia PL (PC) (klucz STAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

91,99 zł

83,17 zł

Najniższa cena z 30 dni: 83,17 zł
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2023-11-15
data premiery cyfrowej
2023-11-15
minimalne wymagania sprzętowe
Requires a 64-bit processor and operating system OS: 64-bit Windows® 10 Processor: Intel® Core™ i5-4670K or equivalent Memory: 8 GB RAM Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 1050ti or equivalent DirectX: Version 12 Network: Broadband Internet connection Storage: 20 GB available space
rekomendowane wymagania sprzętowe
Requires a 64-bit processor and operating system OS: 64-bit Windows® 10 Processor: Intel® Core™ i7-6700 or equivalent Memory: 16 GB RAM Graphics: NVIDIA® GeForce® RTX 2070 or equivalent DirectX: Version 12 Network: Broadband Internet connection Storage: 20 GB available space
wersja językowa menu
Polish flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Russian flag Spanish flag Brazil flag China flag
wersja językowa napisów
Polish flag British flag French flag German flag Japanese flag Korean flag Russian flag Spanish flag Brazil flag China flag
wersja językowa lektora
British flag
PEGI
+16
prawa
© Copyright 2023 Out of the Blue Games S.L. Developed by Out of the Blue Games S.L. Published by Raw Fury AB. All Rights Reserved

Opis produktu

Oglądaj „American Arcadia”, najpopularniejszy reality show na świecie! W tej retrofuturystycznej metropolii z lat 70. wszyscy żyją w luksusie… nie mając pojęcia, że są oglądani 24 godziny na dobę!

Ucieknij przed troskami prawdziwego świata i śledź najniebezpieczniejszy konkurs w telewizji, w którym za spadek popularności czeka uczestników najwyższa kara: śmierć.

 

OTO TREVORTrevor Hills to zwyczajny, przeciętny, szary człowiek. Jest bardzo zadowolony ze swojego nudnego życia, pracy biurowej i spędzania wieczorów w domu z żółwiem. Niestety taka codzienność nie odpowiada bardzo ważnym widzom programu „American Arcadia” i wiąże się z nieuchronną egzekucją... chyba że uda mu się uciec.

Na szczęście Trevor nie jest sam.

 

OTO ANGELA 

Angela Solano jest technikiem sceniczny w „American Arcadia” i zrobi wszystko, by Trevor się wydostał. Pomagając z zewnątrz, wykorzystuje swoje zdolności techniczne i spryt, by sterować jego otoczeniem i utorować mu drogę do wolności.

Jednak ani Angela, ani Trevor nie spodziewają się, że ucieczka będzie przygodą pełną zwrotów akcji i kłamstw.

 

DWA RODZAJE ROZGRYWKI W JEDNEJ GRZE

Kontroluj dwie postacie w różnych środowiskach: steruj Trevorem w sekcjach platformówki logicznej 2,5D i pomagaj mu jako Angela w grze z perspektywy pierwszej osoby z hakowaniem, skradaniem się i dalszymi zagadkami. Współpraca jest ich jedyną szansą na wygraną z bezlitosną korporacją!

 

OD AUTORÓW GRY CALL OF THE SEA

Po opowieści o miłości i stracie w latach 30. na południowym Pacyfiku deweloperzy z Out of the Blue przeskoczyli kilka dekad i stworzyli dzieło osadzone w świecie równie dzikim, jednak na inny sposób.

Rozegraj wielowarstwową fabułę z dopracowaną, artystyczną estetyką, jakiej można się spodziewać po nagradzanym studiu, i głosami udzielonymi przez weteranów branży, takich jak Yuri Lowenthal ([i]Spider-Man 1 i 2, Call of the Sea[/i]), Krizia Bajos ([i]Cyberpunk 2077, League of Legends[/i]) czy Cissy Jones ([i]Firewatch, Call of the Sea[/i])."

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj