Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Cobi Cookeez Makery Pieczone Chlebusie Maskotki Niespodzianki ET23501
Do schowka

Cobi Cookeez Makery Pieczone Chlebusie Maskotki Niespodzianki ET23501

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

204,99 zł

↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
wymaga zasilania
tak
wymiary
szer. 21 cm, wys. 30 cm, gł. 18,5 cm.
waga
0.6
wiek
5+
kolor
niebieski

Opis produktu

Cobi Cookeez Makery Pieczone Chlebusie Maskotki Niespodzianki ET23501

 

Zestaw dla miłośników gotowania i pieczenia!
Przygotuj ciasto, włóż do piekarnika…WOW!
Bułeczka gotowa i do tego jest ciepła i pachnie tak smakowicie! Wymieszaj składniki na ciasto z wodą, zagnieć ciasto i uformuj babeczkę. Udekoruj ją za pomocą szpatułki, a następnie włóż do piekarnika. Poczekaj 90 sekund (w tym celu nastaw minutnik).
Dzwoni dzwonek! Niespodzianka! Pachnący, ciepły chlebuś-maskotka gotowy! Możesz otrzymać jeden z 3 rodzajów chlebków: Bułeczkę Hauhau, Chlebek Ciakotta, Kajzerkę Kickic. Chlebuś - maskotka jest interaktywna, reaguje na dotyk i wydaje śmieszne dźwięki. Ma zapach prawdziwego chlebusia.
Możliwa powtórka zabawy.
Piekarnik Cookeez Makery jest interaktywny i pozwala dzieciom wykazać się kreatywnością poprzez mieszanie i formowanie. Kiedy po raz pierwszy otworzą piekarnik, odkryją składniki, które należy wymieszać, aby uformować ciasto. Za pomocą formy zwierzaka i szpatułki mogą kształtować ciasto i dodawać urocze elementy, aby stworzyć uroczą buzię i łapki

Największym efektem WOW piekarnika Cookeez Makery Oven jest sytuacja, gdy ciasto Twojego dziecka zmienia się w ciepłą, cudownie pachnącą, interaktywną pluszową zabawkę! W procesie pieczenia dzieje się magia! Po 90 sekundach licznik czasu „zadzwoni”, informując dziecko, że jego nowy pluszowy przyjaciel jest upieczony i gotowy na spotkanie z Tobą!
Kiedy otwierają drzwiczki piekarnika, ukazuje się najbardziej uroczo pachnąca bestia!

Piekarnik Cookeez Makery kryje w sobie jedną z najbardziej niesamowitych niespodzianek spośród wszystkich zabawek! Kiedy Twoje dziecko otworzy drzwiczki piekarnika po włączeniu timera, nie tylko zobaczy uroczego pluszaka, ale także poczuje jego ciepło, trzymając go i poczuje jego pyszny zapach - zupełnie jak świeżo upieczony chlebek!

UWAGA: Zabawka ma charakter niespodzianki. W środku zestawu jest 1 losowy wzór. Nie mamy możliwościu sprawdzenia co jest w konkretnym egzemplarzu.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj