Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Cobi Klocki Historical Collection Statek R.M.S. Titanic 722el. ET1929
Do schowka

Cobi Klocki Historical Collection Statek R.M.S. Titanic 722el. ET1929

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Możesz zamówić telefonicznie: 533 330 265
Produkt to bestseller

189,99 zł

↓ Koszt dostawy od: 10,90 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
wymaga zasilania
nie
wymiary
Wymiary modelu (dł x sz x wys): 92 cm x 10 cm x 28 cm.
waga
1.5
wiek
6+
kolor
wielokolorowy
dodatkowe informacje
2840

Opis produktu

Cobi Klocki Historical Collection Statek R.M.S. Titanic 722el. ET1929

W trakcie swojego pierwszego, dziewiczego rejsu, w nocy z 14 na 15 kwietnia 1912 roku, na trasie Southampton-Cherbourg-Queenstown-Nowy Jork, brytyjski transatlantyk R.M.S Titanic zderzył się z górą lodową i zatonął. Ten wypadek jest jedną z najsłynniejszych katastrof morskich i tematem wielu teorii spiskowych. Jego siostrzane jednostki to Olympic i Gigantic.
Okręt obsługiwało aż 892 osób załogi. Miał 268,99 metrów długości i aż 29,41 metrów szerokości. Był prawdziwym cudem techniki początku XX wieku.

Model statku składa się z 2840 klocków i jest największym zestawem z klocków konstrukcyjnych w historii firmy COBI. Po zbudowaniu ma aż 92 cm długości, 10 cm szerokości i 28 cm wysokości, w najmniejszych detalach odtwarza skalę 1:300 i wiernie odwzorowuje kształt i bryłę swego legendarnego pierwowzoru. Waży łącznie około 4,5 kg.
Ten zestaw jest prawdziwym wyzwaniem dla wszystkich klockowych konstruktorów i wymaga około 8 godzin pracy. Dzięki bardzo dokładnej instrukcji opisującej kolejne kroki budowy, w której zastosowano system prostych ikon i piktogramów, każdy bez problemu zrozumie polecenia i porady dotyczące następujących po sobie działań. Nie wymaga sklejania ani malowania a wszystkie grafiki i napisy są naniesione na klocki w formie bardzo trwałych nadruków, które nie ścierają się ani nie bledną pod wpływem słońca, wody czy nawet bardzo intensywnej zabawy.
W modelu nie użyto żadnych naklejek.

Zestaw dedykowany jest dla osób powyżej 10 roku życia. Z pewnością sprawi wiele satysfakcji zarówno najmłodszym fanom klocków, jak i dorosłym pasjonatom historii i marynistyki. Model okrętu R.M.S Titanic z pewnością będzie spektakularnie się prezentował zarówno na biurku prezesa wielkiej korporacji, jak i na bibliotecznej półce nauczyciela historii czy w pokoju każdego nastolatka.
W zestawie dostępna jest specjalna, czarna podstawka z tabliczką z nazwą okrętu, która pozwoli na jeszcze lepsze wyeksponowanie całego modelu.


Wymiary modelu (dł x sz x wys): 92 cm x 10 cm x 28 cm.
Wymiary pudełka (dł x sz x wys): 44 cm x 10 cm x 30 cm.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj