Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Satechi Trio Wireless Charging Pad - magnetyczna ładowarka bezprzewdoowa do trzech urządzeń (AppleWatch 2,5W, AirPods 5W, Qi 7,5W)
Do schowka

Satechi Trio Wireless Charging Pad - magnetyczna ładowarka bezprzewdoowa do trzech urządzeń (AppleWatch 2,5W, AirPods 5W, Qi 7,5W)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

529,00 zł

↓ Koszt dostawy od: 9,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
Kod producenta
ST-X3TWCPM

Opis produktu

Satechi jako jedna z pierwszych firm, zaprojektowała i wprowadziła na rynek produkty z portem typu C. Dziś jest liderem branży elektroniki użytkowej. Dostarcza eleganckie, wysoko funkcjonalne akcesoria będące uzupełnieniem urządzeń mobilnych, zwiększając komfort pracy biurkowej amatorom i profesjonalistom na całym świecie. 

 

Bezprzewodowa podkładka ładująca Satechi Trio upraszcza ładowanie bezprzewodowe dzięki wygodnemu miejscu dla wszystkich urządzeń. Dzięki technologii szybszego ładowania i inteligentnym funkcjom bezpieczeństwa, podstawka ładująca szybko zasila smartfon z obsługą Qi, zegarek Apple Watch i AirPods Pro w tym samym czasie.

Z potrójna i bezprzewodową podkładką QI od Satechi na Twoim biurku już nigdy nie będziesz już miał problemów z ładowaniem potrzebnych urządzeń.

 

Kompatybilność

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zamknij