Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić

86,86 zł

Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest zestaw?
nie
czy to jest dlc?
nie
data premiery
2015-08-20
data premiery cyfrowej
2015-08-20
minimalne wymagania sprzętowe
*Windows* OS: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
wersja językowa menu
British flag
prawa
© 2013-2018 Harebrained Holdings, Inc. All Rights Reserved. Shadowrun is a trademark of Microsoft. Published by Paradox Interactive AB.

Opis produktu

Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition to Shadowrun: Hong Kong w najlepszym wydaniu, a zarazem trzecia samodzielna gra z uznanej serii cRPG Shadowrun od Harebrained Schemes. Edycja rozszerzona wzbogaca rozgrywkę o nową, ponad sześciogodzinną kampanię Shadows of Hong Kong w ramach bezpłatnej aktualizacji – zgodnie z celem osiągniętym przez fanów w niezwykle udanej kampanii kickstarterowej Harebrained Schemes dla Shadowrun: Hong Kong. Wydanie rozszerzone to ponadto komentarz dźwiękowy do gry oraz długa lista ulepszeń w stosunku do wersji oryginalnej – w tym nowe efekty wizualne, zaktualizowane dialogi i nowe funkcje edytora (dla treści generowanych przez użytkowników). Poznaj najbardziej imponującą grę RPG Shadowrun, uznaną za jedną z najlepszych gier strategicznych oraz RPG w 2015 roku!

 

HONGKONG. Stabilny i dostatni port w morzu chaosu, działań wojennych i zawirowań politycznych. Free Enterprise Zone w Hongkongu jest pełna sprzeczności – to jedno z najlepszych centrów biznesowych w Sixth World a zarazem miejsce niezwykle niebezpieczne. Kraina jasnych świateł, lśniących wież i niespokojnych duchów, gdzie życie ma niewielką wartość i wszystko jest na sprzedaż.

Nowości w Shadowrun: Hong Kong dzięki naszym hojnym darczyńcom z Kickstartera:

Ponad sześciogodzinna kampania bonusowa – Shadows of Hong Kong.

Ponad 100 minut komentarzy dewelopera!

Poprawiony Matrix: strona wizualna i rozgrywka!

Ilustrowane animacje odtwarzane w kluczowych momentach fabuły.

Ulepszony dźwięk i dynamiczna muzyka walki, która narasta i zanika.

Przebudowany interfejs ekwipunku i łatwiejsze zarządzanie przedmiotami podczas misji.

Całkowicie nowe drzewko umiejętności cybernetycznych i nowa broń cybernetyczna, którą można umieścić na ramionach postaci.

Możliwość wejścia w tryb walki turowej przy pierwszym zetknięciu z wrogiem.

Potężne nowe obiekty foci dla magów.

 

Cechy Shadowrun: Hong Kong - Extended Edition

Shadows of Hong Kong Bonus Campaign: rozgrywa się w kilka tygodni po wydarzeniach z głównej kampanii i oferuje Tobie – i Twojej drużynie – możliwość zamiany ról z elitarną policją korporacyjną, która niegdyś Was ścigała. Pośród korporacyjnej chciwości i miejskich konfliktów będziesz walczyć z niebezpiecznymi wrogami, odkryjesz śmiertelną konspirację i utrwalisz reputację najlepszego runnera... oczywiście zakładając, że przeżyjesz.

 

Shadowrun: Hong Kong

nawiązuje do złotego wieku komputerowych gier RPG z nowatorską, wielowątkową narracją pełną doskonałych tekstów i głębokiego rozwoju postaci. Zanurz się w inteligentnej, ponad 15-godzinnej kampanii z różnorodną obsadą aż nazbyt ludzkich bohaterów.

Jedyny w swoim rodzaju cyberpunkowy setting: Zanurz się w unikalnej, dystopijnej przyszłości świata Shadowrun na styku magii i technologii w ulubionym settingu fanów, który obchodzi 25 rocznicę. Shadowrun: Hong Kong to idealny punkt wyjścia dla tych, którzy nie mają doświadczeń z Shadowrun, a zarazem mnóstwo klasycznych postaci i kwestii technicznych, w które z przyjemnością wgryzą się weterani świata gry.

Sprawuj dowództwo nad własnym zespołem: Podobnie jak w Dragonfall, Shadowrun: Hong Kong oferuje drużynę niebezpiecznych runnerów, której każdy członek ma swoje wady i osobiste historie, możliwe tylko w settingu na pograniczu magii i technologii. Członkowie Twojego zespołu odgrywają kontrastujące role podczas misji, a każda z nich ma odrębny zestaw umiejętności, zdolności oraz mocne i słabe strony. Ale nie chodzi tylko o misje – każdy członek zespołu ma własne wyzwania, którym musi stawić czoła, a Ty możesz je zignorować lub odegrać w nich ważną rolę.

Porywająca, turowa walka taktyczna: Gdy wykonujesz zadania, każda tura ma znaczenie. Wybieraj mądrze – poruszaj się, aby znaleźć lepszą osłonę, zaatakować w zwarciu lub cisnąć kulę ognia w tłum wrogów. Dzięki zestawowi ponad 200 broni i zaklęć do wyboru każda tura jest pełna znaczących decyzji.

Progresja postaci bazująca na umiejętnościach: Wybierz startowy archetyp bohatera i rozwijaj swoją postać! Street Samurai oraz Physical Adepts wykorzystują zaawansowane umiejętności bojowe, aby zdominować pole bitwy, Shamans i Mages przyzywają potężnych sojuszników i rzucają śmiertelne zaklęcia, natomiast Riggers i Deckers zapewniają krytyczne wsparcie technologiczne, dokonując projekcji swojej świadomości bezpośrednio w dronach i systemach komputerowych. Bezklasowy system umiejętności Shadowrun: Hong Kong pozwala na rozwój postaci w dowolnym kierunku.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj