Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja WWE 2K23 Icon Edition (PC) (klucz STEAM)
Do schowka

WWE 2K23 Icon Edition (PC) (klucz STEAM)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji
Koszt dostawy od: darmowa dostawa kodu
produkt niedostępny
Kupując produkt cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu który znajduje się na Twoim koncie w sklepie.

Infografika

Cechy produktu

Producent
Platforma dystrybucji cyfrowej
czy to jest dlc?
nie

Opis produktu

W skład wersji WWE 2K23 Icon Edition z okładką stworzoną przez Roba Schambergera, artystę-rezydenta WWE, wchodzi cała zawartość dodatkowa z wersji Deluxe Edition ORAZ kilka z największych gwiazd WWE z ery Ruthless Aggression!

 

Zawartość wersji Icon Edition*:

Pre-Order Bonus Pack

Ruthless Aggression Pack: zawiera starsze wersje Johna Ceny, Randy'ego Ortona, Batisty i Brocka Lesnara, a także arenę WrestleMania 22 i John Cena Legacy Championship

Przepustka sezonowa: zawiera wszystkie 5 pakietów DLC postaci wydanych po premierze, pakiet Megawzmocnienie MyRISE z 200 dodatkowymi punktami atrybutów oraz pakiet Superdoładowanie odblokowujący wszystkie legendy WWE z podstawowej wersji gry i dawne areny. Daty wydania dodatków DLC zostaną ogłoszone w przyszłości.

Deluxe Edition Bonus Pack: zawiera kartę EVO Johna Ceny, szmaragdową kartę Bianki Belair oraz złote karty Asuki i Edge'a plus 3 podstawowe pakiety kart MyFACTION na premierę gry

3-dniowy wczesny dostęp

Icon Edition Bonus Pack: Includes a Paul Heyman Emerald tier Manager MyFACTION Card and 3 Deluxe Premium Launch MyFACTION Packs

* Wersja Icon Edition nie jest dostępna w Belgii.

 

Dodatkowe funkcje, piękna grafika i prawdziwe emocje WWE. Wkrocz na ring wraz ze wspaniałym składem supergwiazd i legend WWE, takich jak Roman Reigns, ""American Nightmare"" Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, ""Stone Cold"" Steve Austin i nie tylko!

 

2K SHOWCASE: INTERAKTYWNY DOKUMENT SPORTOWY

Rozegraj najważniejsze walki i poznaj najtrudniejszych przeciwników z 20-letniej kariery Johna Ceny w WWE. Po raz pierwszy w historii serii możesz wcielić się w role wszystkich kluczowych przeciwników (wśród których są prawdziwe sławy WWE), starając się pokonać potężnego Mr Hustle Loyalty Respect.

 

WARGAMES – PEŁNA WOLNOAMERYKANKA

W grze WWE 2K23 zadebiutuje nowy, uwielbiany przez kibiców rodzaj meczu, umożliwiający szalone walki 3v3 i 4v4 na dwóch równoległych ringach otoczonych podwójną stalową klatką!

 

TWÓJ SHOW, TWOJE DECYZJE

W trybie MyGM możesz przejąć stery cotygodniowego programu i rywalizować z konkurencyjnymi menedżerami o dominację w WWE. Teraz masz do dyspozycji więcej menedżerów, dodatkowe opcje programów, wiele sezonów, rozszerzone karty meczów i dodatkowe typy meczów dla nawet 4 graczy.

 

TO TY TRZYMASZ WSZYSTKIE KARTY

Zbieraj i ulepszaj karty supergwiazd i legend WWE, aby zbudować najlepszą frakcję i rywalizować o globalną dominację w trybie MyFACTION, w którym teraz dostępny jest tryb dla wielu graczy online!

 

ZBUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ W TRYBIE MyRISE

Postaw się w roli debiutanta w WWE i buduj karierę supergwiazdy, podejmując decyzje w ramach w różnych linii fabularnych – The Lock i The Legacy.

 

PRZEJMIJ KONTROLĘ NAD UNIWERSUM

WWE Universe to tryb „piaskownicy”, w którym możesz zarządzać całym WWE – w tym składami supergwiazd, sporami, mistrzami, cotygodniowymi programami i nie tylko!

 

Użytkowanie niniejszego produktu wymaga zaakceptowania warunków umowy licencyjnej użytkownika końcowego, dostarczonej przez podmiot zewnętrzny: http://www.take2games.com/eula

© 2005-2023 Take-Two Interactive Software, Inc. 2K, the 2K logo, and Take-Two Interactive Software are all trademarks and/or registered trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos, and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. All other trademarks, logos, and copyrights are the property of their respective owners.  © 2023 WWE. All Rights Reserved.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj