Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Gang of Sherwood (Xbox Series X)
Do schowka

Gang of Sherwood (Xbox Series X)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

179,00 zł

159,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 159,00 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
Nacon
wydawca
Nacon
data premiery
2023-11-03
platforma
Xbox Series X
tryb gry
single / multiplayer
tryb multiplayer
Internet
wymagania sprzętowe
konsola Xbox Series X
kategoria wiekowa
16+
wersja językowa
angielska

Opis produktu

Gangs of Sherwood to wyposażona w tryb współpracy gra akcji dla 1 do 4 graczy, której akcja toczy się w alternatywnym świecie Robina Hooda.

Dzięki potędze kamieni filozoficznych armia szeryfa z Nottingham jest silniejsza niż kiedykolwiek, a angielski lud jeszcze nigdy nie był aż tak uciskany…

 

STAŃ NA CZELE POWSTANIA

Zagraj jako Robin, Marian, brat Tuck albo Mały John, wcielając się w czwórkę postaci – każda z nich oferuje odmienny sposób rozgrywki, który można dodatkowo zmodyfikować. Ruszaj na poszukiwanie bogactw, aby przekazać je ubogim. Cały obszar od lasu Sherwood po latający zamek szeryfa jest okupowany przez hordy nieprzyjaciół. Połącz style walki różnych bohaterów, aby pokrzyżować plany tyranowi, i zmierz się z napotkanymi po drodze wzmocnionymi żołnierzami, niesamowitymi machinami wojennymi i przerażającymi bossami.

 

OKRADAJ BOGATYCH, ABY DAWAĆ BIEDNYM… A TAKŻE SOBIE!

Poprawiaj swoją reputację, ratując niewinnych i oddając łupy biednym, dzięki czemu odblokujesz nowe ulepszenia i jeszcze bardziej niszczycielskie kombinacje. Płać złotem u kupców, aby ulepszać wyposażenie i modyfikować umiejętności w celu dopasowania ich do swojego stylu walki.

 

TRYB WSPÓŁPRACY DLA 4 GRACZY

Wykonuj coraz potężniejsze kombinacje i współpracuj z pozostałymi członkami drużyny, aby działać jeszcze skuteczniej. Spotkaj się z przyjaciółmi w kryjówce, gdzie przed wyruszeniem na misję możecie zaplanować najlepszą strategię, którą następnie wypróbujecie na polu walki.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj