Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja  The Last of Us Part 2 II Remastered (PS5)
Do schowka

The Last of Us Part 2 II Remastered (PS5)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Możesz zamówić telefonicznie: 537 845 360
Produkt jest nowością

227,00 zł

↓ Koszt dostawy od: 10,90 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
data premiery
2024-01-19
platforma
PS5
tryb gry
single player
wymagania sprzętowe
konsola PS5
kategoria wiekowa
18+
wersja językowa
polska dubbing
dodatkowe informacje
Tylko napisy: angielski (Wielka Brytania), holenderski, duński, fiński, norweski, szwedzki, chorwacki, czeski, węgierski, tajski, koreański, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony)
Dźwięk i napisy: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, polski, rosyjski, portugalski, grecki, turecki, japoński, hiszpański (Ameryka Łacińska), portugalski (brazylijski)

Opis produktu

Zagraj w grę, która zdobyła ponad 300 nagród za tytuł roku, odświeżoną na konsolę PlayStation®5. Poznaj lub przeżyj na nowo historię Ellie i Abby, wzbogaconą o ulepszenia graficzne, nowe tryby rozgrywki, takie jak tryb przetrwania w stylu roguelike „Bez powrotu”, pełną integrację z kontrolerem bezprzewodowym DualSense™ i nie tylko.

Pięć lat po pełnej niebezpieczeństw podróży przez wyniszczone epidemią Stany Zjednoczone Ellie i Joel osiedli w Jackson w stanie Wyoming. Życie w prosperującej społeczności tych, którym udało się przetrwać, dało im spokój i poczucie stabilności mimo nieustającego zagrożenia ze strony zarażonych i innych, bardziej zdesperowanych ocalałych. Gdy brutalne wydarzenie zakłóca ten spokój, Ellie wyrusza w drogę, by wywrzeć sprawiedliwą pomstę.

 

Główne cechy The Last of Us Part II Remastered

Ciesz się szeregiem technicznych usprawnień, dzięki którym The Last of Us Part II Remastered to najlepszy sposób na poznanie docenionej przez krytyków historii Ellie i Abby.

 

Natywne usprawnienia na PS5

The Last of Us Part II Remastered, stworzone specjalnie na konsolę PS5, usprawnia grę w stosunku do wersji na PS4 w sposób, który nie był wcześniej osiągalny. Możliwości graficzne obejmują teraz wyświetlanie obrazu w natywnej rozdzielczości 4K1 w trybie wierności, w rozdzielczości 1440p skalowanej do 4K w trybie wydajności oraz opcję odblokowania liczby klatek na sekundę dla telewizorów z obsługą VRR. The Last of Us Part II Remastered korzysta także z szybszego wczytywania, dzięki czemu możesz błyskawicznie wrócić do gry. Do opcji ułatwień dostępu w The Last of Us Part II Remastered zostały dodane audiodeskrypcja oraz zamiana mowy na wibracje.

 

„Bez powrotu” – tryb przetrwania w stylu roguelike

Doświadcz rozbudowanego systemu walki w zupełnie nowym trybie! Przetrwaj jak najdłużej podczas każdej próby, wybierając drogę przez serię losowo generowanych potyczek z szeregiem różnych wrogów, odwiedzając wyjątkowe miejsca z The Last of Us Part II i stawiając czoło trudnym bossom w wyjątkowych walkach.

Unikatowe modyfikatory rozgrywki oferują nowe, nieoczekiwane wyzwania w walce o zwycięstwo – i przetrwanie – w czasie różnego rodzaju potyczek. Wciel się w rozmaite postacie – takie jak Dina, Jesse, Lev, Tommy i inni2 – z których część jest grywalna po raz pierwszy w serii, ale każda ma wyjątkowe cechy wpływające na rozgrywkę. Odblokuj skórki dla bohaterów do wykorzystania w trybie.  

 

Nowe sposoby rozgrywki

Zanurz się w tej niezapomnianej przygodzie i dowiedz się, jak powstawała oryginalna gra. Usunięte poziomy pozwolą Ci poznać wczesne wersje trzech poziomów, które ostatecznie nie trafiły do pierwotnej gry The Last of Us Part II: „Kanały”, „Impreza w Jackson” i „Polowanie na dzika”. Słuchaj w trakcie gry komentarzy twórców na temat powstawania The Last of Us Part II.

Odkryj swój muzyczny potencjał w trybie grania na gitarze, który oferuje nowe instrumenty2, lub wypróbuj nowy tryb speedrun2 i opublikuj swoje najlepsze czasy. Rób fantastyczne zdjęcia w trybie fotograficznym dzięki nowym funkcjom takim jak dynamiczne oświetlenie, „Klatka w przód” i „Kierunek patrzenia”, a także nowym ramkom i logo.

 

W The Last of Us Part II Remastered znajdziesz także zupełnie nowe skórki dla postaci i broni, których można używać zarówno dla Ellie, jak i Abby.

 

Usprawnienia graficzne i pełna obsługa kontrolera bezprzewodowego DualSense™

Piękny, choć niebezpieczny świat w The Last of Us Part II Remastered zyskuje nowy wymiar na PS5. Ta wersja wprowadza wyższą rozdzielczość tekstur, zwiększone odległości poziomów szczegółów, lepszą jakość cieni, częstotliwość próbkowania animacji i nie tylko. The Last of Us Part II Remastered wykorzystuje także w pełni efekty dotykowe oraz adaptacyjne efekty „Trigger” kontrolera bezprzewodowego DualSense, które zapewniają specyficzne odczucia dla każdej broni i większe poczucie obecności w świecie gry podczas eksplorowania zaśnieżonych gór wokół Jackson czy zalanych deszczem ulic Seattle.

 

1 Rozdzielczość 4K wymaga ekranu obsługującego taką rozdzielczość.

2 Do odblokowania wymagane postępy w grze.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj