Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja The Lord of the Rings: Return to Moria (PS5)
Do schowka

The Lord of the Rings: Return to Moria (PS5)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocjiProdukt to bestseller

179,99 zł

121,77 zł

Najniższa cena z 30 dni: 121,77 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

platforma
PS5
tryb gry
single / multiplayer
tryb multiplayer
Internet
wymagania sprzętowe
konsola PS5
kategoria wiekowa
12+
wersja językowa
angielska
dodatkowe informacje
Języki: angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański

Opis produktu

The Lord of the Rings: Return to Moria opowiada o krasnoludach, którzy wyruszają na nową przygodę, aby odzyskać legendarne krasnoludzkie miasto Moria w podziemiach Gór Mglistych. Gracze połączą siły, aby przetrwać, tworzyć, budować i eksplorować rozległe kopalnie. Odważni podróżnicy muszą mieć się na baczności, albowiem zewsząd czyha tajemnicze niebezpieczeństwo.

 

Odzyskaj krasnoludzką ojczyznę – Morię

Wezwani do Gór Mglistych przez lorda Gimliego Lockbearera gracze obejmują kontrolę nad grupą krasnoludów, którzy mają zapuścić się w podziemia, aby odzyskać fortunę z krasnoludzkiego miasta Moria – znanego również jako Khazad-dûm lub Dwarrowdelf. Podczas misji krasnoludy będą musiały wykazać się wytrwałością, przemierzając czeluści kopalni Morii w poszukiwaniu skarbów.

Gra jest osadzona w proceduralnie generowanym krasnoludzkim mieście Moria – żadne dwie przygody nie są takie same, a każdą wyprawę można odbyć w pojedynkę lub online z towarzyszami. Gracze mogą wydobywać metale, aby tworzyć lepsze wyposażenie i zasoby. Ale uwaga: stukot kilofów może obudzić czyhające w podziemiach niebezpieczeństwo i zmusić krasnoludów do walki. Odkryj tajemnice trzech legendarnych gór, wydobywaj cenne metale, walcz o przetrwanie i wojuj z niewyobrażalnymi siłami, aby poznać sekret czyhającego w głębinach mroku.

 

CECHY GRY:

 

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj