Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja The SIMS 4 do wynajęcia PL (PC)
Do schowka

The SIMS 4 do wynajęcia PL (PC)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt to bestseller

129,00 zł

↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

wydawca
Electronic Arts Inc.
platforma
PC
nośnik
klucz
tryb gry
single player
kategoria wiekowa
12+
wersja językowa
polska napisy
dodatkowe informacje
*Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu w przypadku komputerów PC.

Opis produktu

Połącz sąsiadów – dosłownie – i zostań najemcą lub właścicielem wielorodzinnej parceli w The Sims™ 4 Do wynajęcia Dodatek*! Simowie mogą teraz posiadać wiele posiadłości i nimi zarządzać lub wprowadzić się do domu, gdzie znajdą się bliżej innych niż kiedykolwiek (marzenie wścibskich Simów!). W tym tętniącym życiem świecie czekają na Ciebie imprezy składkowe i eksmisje, a także wiele innych niespodzianek.

 

GŁÓWNE CECHY

• ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI

Simowie będący właścicielami nieruchomości mogą nimi zarządzać mieszkając wraz z najemcami lub mieszkać osobno, generując dochody z kilku inwestycji jednocześnie. Uważaj – jeśli właściciele nieruchomości nie zadbają o wysoką ocenę mieszkania, najemcy mogą się zbuntować.

 

• NOWY TYP PARCELI W MIEŚCIE

Nowe parcele mieszkalne na wynajem dają Ci szansę na kreatywne podejście do budynków wielorodzinnych. Pozwól swoim Simom wynająć apartament w piwnicy, stwórz dwupoziomowy dom, by trzymać blisko siebie dwie rodziny, lub zbuduj apartament.

 

• BLIŻEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK

Bliskość może tworzyć harmonię... lub wywoływać zamieszanie! Życia Simów dzielących mieszkanie w końcu zaczną się ze sobą splatać. Mieszkańcy będą spotykać się na imprezach składkowych, w ogrodzie lub w innych częściach wspólnych, przez co znajdzie się wiele okazji do odkrywania sekretów poprzez podsłuchy, węszenie, a nawet włamania.

 

• TĘTNIĄCE ŻYCIEM PIĘKNO

Odkryj nowy świat pełen możliwości. Odwiedź ogród botaniczny, zostaw ofiarę w domu duchów i odkryj sanktuarium dla zwierząt! Jednym z najbardziej charakterystycznych miejsc w Tomarangu jest nocny bazarek, gdzie Simowie mogą odkrywać nowe produkty spożywcze i wyjątkowe przedmioty.

 

INFORMACJE PRAWNE DLA UŻYTKOWNIKÓW PC

*Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe pakietu.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj