Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Call of Duty: Modern Warfare III PL (XO/XSX)
Do schowka

Call of Duty: Modern Warfare III PL (XO/XSX)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

369,99 zł

309,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 309,00 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

wydawca
Activision
platforma
Xbox One / Xbox Series X
tryb gry
single / multiplayer
tryb multiplayer
Internet
wymagania sprzętowe
konsola Xbox One / Xbox Series X
kategoria wiekowa
18+
wersja językowa
polska dubbing
dodatkowe informacje
Języki: dźwięk i napisy: polski, angielski

Opis produktu

WALCZĄC Z WIELKIM ZAGROŻENIEM, DOSTOSUJ SIĘ ALBO GIŃ

W bezpośredniej kontynuacji bijącego rekordy Call of Duty®: Modern Warfare® II kapitan Price i grupa uderzeniowa 141 stawiają czoła wielkiemu zagrożeniu. Ultranacjonalista i zbrodniarz wojenny, Władimir Makarow, rozszerza swoje wpływy w różnych zakątkach świata, wikłając członków grupy uderzeniowej 141 w starcie, jakiego się nie spodziewali.

Walka to podejmowanie decyzji, od wyboru uzbrojenia po planowanie kolejnych ruchów. Oprócz sztandarowych, widowiskowych misji znanych z wcześniejszych kampanii Call of Duty®, Modern Warfare® III wprowadza misje z otwartą walką, oddające więcej kontroli w ręce gracza. Nie ma jednego, z góry ustalonego sposobu ich przejścia. To od ciebie zależy, czy będziesz działać po cichu, czy wyeliminujesz wrogów w bezpośrednim starciu. 

 

CZAS ZAŁATWIĆ STARE PORACHUNKI I OBRAĆ NOWY CEL

Modern Warfare® III świętuje 20-lecie serii Call of Duty®, oferując jedną z największych kolekcji map wieloosobowych, zawierającą zarówno mapy uwielbiane przez fanów, jak i nowe. 16 map z oryginalnego Modern Warfare® 2 (2009), zmodernizowanych i wzbogaconych o nowe tryby oraz funkcje rozgrywki, będzie dostępnych dla wszystkich w dniu premiery, a 12 nowych map standardowych (6 na 6) pojawi się w kolejnych sezonach.

W dniu premiery Modern Warfare III oferować też będzie innowacyjne areny walk na nowych mapach do „Wojny naziemnej” i powracający w wielkim stylu, rozwinięty tryb „Wojny”, który zadebiutował i zdobył popularność w Call of Duty®: WWII z 2017 roku.

 

CAŁKIEM NOWY OTWARTY ŚWIAT Z ZOMBIE

Zbierz zespół i spróbuj przetrwać w walce z ogromnymi hordami nieumarłych na największej mapie w historii trybów zombie w Call of Duty®. Tryb zombie w Modern Warfare® (MWZ) to nowa przygoda ze studia Treyarch z misjami, sekretami i standardowymi funkcjami rozgrywki. Przygotuj się do walki o przetrwanie, typu PvE, w otwartym świecie pełnym najniebezpieczniejszych wrogów z historii gier Call of Duty. 

 

Zestaw Międzygeneracyjny Call of Duty®: Modern Warfare® III zawiera wersje gry na Xbox One i Xbox Series X.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj