Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Helldivers 2 PL (PS5)
Do schowka

Helldivers 2 PL (PS5)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocjiProdukt jest nowościąProdukt to bestseller

199,90 zł

179,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 179,00 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
data premiery
2024-02-08
platforma
PS5
tryb gry
single / multiplayer
tryb multiplayer
Internet
wymagania sprzętowe
konsola PS5
kategoria wiekowa
18+
wersja językowa
polska napisy

Opis produktu

Walcz o wolność w niebezpiecznej galaktyce, w tej dynamicznej, trzecioosobowej strzelance drużynowej współpracy. Połącz siły z maksymalnie trójką znajomych i rozpraw się z plagą obcych zagrażającą bezpieczeństwu Twojej macierzystej planety, Super Ziemi. Zagraj w wieloosobową kooperacyjną strzelankę na PS5 i PC od Arrowhead Game Studios.

Dołącz do helldiversów, elitarnej formacji żołnierzy, której zadaniem jest szerzenie pokoju, wolności i zarządzanej demokracji przy użyciu największych, najgroźniejszych i najbardziej wybuchowych narzędzi w całej galaktyce.

 

Walcz o Super Ziemię

Wolność. Pokój. Zarządzana demokracja. Prawa urodzonych na Super Ziemi. Fundamenty naszej cywilizacji zostały zaatakowane przez zabójcze stwory z kosmosu, chcące zniszczyć Twoją planetę i jej wartości.

Helldiversi muszą wcielić się w formacje pokojowe w tej Wojnie Galaktycznej i bronić swojej ojczystej planety, szerzyć zasady demokracji i siłą odpierać wrogów.

 

 

Korzystaj z potężnego uzbrojenia

Zdecyduj, jak pokonać wroga, z użyciem licznych narzędzi ofensywnych i defensywnych. Chcesz zlikwidować potężną hordę terminidów za jednym zamachem? Zrzuć 500 kg bombę z hellpoda i pozostaw po sobie setki ciał wyzwolonych robali. Chcesz utworzyć perymetr obronny? Wezwij stawiacz min przeciwpiechotnych i zaminuj całe pole walki.

Zaliczając misje, możesz ulepszyć swój statek i jeszcze bardziej rozbudować efektowny arsenał. Aby dać swojemu oddziałowi przewagę, możesz skorzystać z licznych opcji – od generatorów tarcz, przez wieżyczki, po naloty na ogromną skalę.

 

 

Mierz celnie

Mówi się, że z przyjaciółmi wszystko jest lepsze, szczególnie jeśli chodzi o sianie destrukcji na wrogach wolności. Uważaj jednak: współpraca nie zawsze jest łatwa, szczególnie że ostrzał sojuszniczy jest zawsze włączony. Komunikuj się z towarzyszami i upewnij się, że ostrzeliwujesz wyłącznie wrogów.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj