Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja Mafia: Trylogia PL (PC)
Do schowka

Mafia: Trylogia PL (PC)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocji

129,90 zł

89,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 89,00 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

Producent
wydawca
Take 2 Interactive
dystrybutor
Cenega Poland
data premiery
2020-11-20
platforma
PC
nośnik
klucz
tryb gry
single player
kategoria wiekowa
18+
wersja językowa
polska napisy

Opis produktu

Od mistrzów narracji ze studia Hangar 13 prosto w ręce graczy nadciąga Mafia Trylogia – jedyna w swoim rodzaju interaktywna seria, pozwalająca graczom posmakować gangsterskiego życia w trzech różnych epokach zorganizowanej przestępczości w Ameryce.

Niezwykle dobrze oceniane gry dramatyczne z serii Mafii sprzedały się w łącznym nakładzie ponad 18 milionów kopii na całym świecie. Teraz, po raz pierwszy na konsole obecnej generacji, przeżyj na nowo wszystkie trzy części uwielbianej serii łączącej akcję i przygodę dzięki jednemu, ostatecznemu wydaniu tej gangsterskiej sagi.

 

Mafia Trylogia zawiera: 

- Mafia: Edycja ostateczna – zaprojektowany całkowicie na nowo klasyk, który dał początek tej kultowej serii.

- Mafia II: Edycja ostateczna – uwielbiana przez fanów część serii, zremasterowana do rozdzielczości HD.

- Mafia III: Edycja ostateczna ¬¬– ponowne zetknięcie się z wielokrotnie nagradzanym, narracyjnym arcydziełem.

 

Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawią się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstanie na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze czekają również inne ulepszenia. 

To Mafia, którą pamiętasz – tylko o wiele bardziej rozbudowana.

W skład wydania Mafia Trylogia wchodzą:

 

Mafia: Edycja ostateczna

Pierwsza część gangsterskiej sagi – Lost Heaven, stan Illinois, lata 30. XX wieku.

W tej zaprojektowanej całkowicie od podstaw na nowym silniku grze, ze zaktualizowanym scenariuszem, nowymi przerywnikami filmowymi, dodatkowymi sekwencjami i innymi elementami wzbogacającymi rozgrywkę, będziesz piął się w górę hierarchii w szeregach włoskiej mafii w latach ery prohibicji w Stanach Zjednoczonych. 

Po nieumyślnej sprzeczce z mafią, taksówkarz Tommy Angelo zostaje wciągnięty w ten przesiąknięty zbrodnią, przestępczy świat. Początkowo bardzo niepewny co do swej przyszłości obok rodziny Salierich, Tommy wkrótce odkrywa, że niektóre profity mają zbyt dużą wartość, by tak łatwo z nich zrezygnować.

Przebudowany klasyk: wiernie odwzorowana Mafia – teraz na nowym silniku gry, z rozbudowaną historią, unowocześnionymi elementami rozgrywki, ponownie nagraną ścieżką dźwiękową z udziałem orkiestry i wiele innych. To Mafia, którą pamiętasz – tylko o wiele bardziej rozbudowana.

- Bądź częścią gangsterskiego dramatu. Wciel się w gangstera w latach ery prohibicji i awansuj w mafijnych szeregach – a to wszystko w filmowej oprawie, z nowymi elementami fabularnymi, takimi jak odświeżony scenariusz, zupełnie nowe przerywniki filmowe oraz na nowo nagrane dialogi aktorów.

- Lost Heaven, stan Illinois: Przeprojektowana panorama miasta z lat 30. XX wieku – bogata w międzywojenną architekturę, samochody i kulturę, którą się widzi, słyszy i z którą można wejść w interakcję.

- Posiadając Mafię: Edycję ostateczną odblokujesz strój i taksówkę Tommy’ego w Edycjach ostatecznych Mafii II i Mafii III.

 

Mafia II: Edycja ostateczna

Część druga gangsterskiej sagi – Empire Bay, stan Nowy Jork, lata 30. i 40. XX wieku.

W tej niesamowicie zremasterowanej do rozdzielczości HD i po raz pierwszy w historii dostępnej na platformy obecnej generacji grze wcielisz się w gangstera w złotej erze zorganizowanej przestępczości. Bohater wojenny Vito Scaletta zostaje wplątany w kontakty z mafią, chcąc spłacić długi swego ojca. Wraz ze swoim kumplem Joe, Vito pnie się w górę mafijnej hierarchii, aby zdobyć wyższy status i idące za tym zyski. Jednak każde nowe ryzyko ponosi za sobą coraz cięższe konsekwencje…

- Kompletna i zremasterowana produkcja: Po raz pierwszy w historii rozegraj dramatyczną historię z Mafii II w olśniewającej rozdzielczości 4K.

- Złoty wiek mafii: Zanurz się w niezwykle niebezpieczny świat w grze zainspirowanej kultowymi mafijnymi historiami.

- Empire Bay, NY: Powojenne Empire Bay to obszerne miasto, w którym kwitnie zarówno przemysł jak i zorganizowana przestępczość Ameryki.

- Mafia II: Edycja ostateczna zawiera wszystkie trzy wydane wcześniej rozszerzenia do gry, jak również dodatki – Zestawy Ubrań i Pojazdów.

 

Rozszerzenia fabularne: Zdrada Jimmy’ego, Wendeta Jimmy’ego i Przygody Joe.

Zestaw Ubrań i Pojazdów: Pakiet Vegas, Pakiet War Hero, Pakiet Renegade, Pakiet Greaser.

- Posiadając Mafię II: Edycję ostateczną odblokujesz skórzaną kurtkę i samochód Vito w Edycjach ostatecznych Mafii i Mafii III.

 

Mafia III: Edycja ostateczna

Część trzecia gangsterskiej sagi – Nowe Bordeaux, stan Los Angeles, rok 1968 

Po latach walki w Wietnamie, Lincoln Clay wie swoje: rodzina to nie ci, przy których się rodzisz; to ci dla których umierasz. Kiedy jego rodzina zastępcza pada ofiarą włoskiej mafii, Lincoln tworzy swoją nową rodzinę i zapowiada zemstę na odpowiedzialnym za wyczynione krzywdy Mafioso.

- Zabójczy anty-bohater. Wciel się w Lincolna Claya – sierotę i weterana z Wietnamu, targanego pragnieniem zemsty za śmierć swojej rodziny zastępczej.

- Zemścij się po swojemu. Wybierz własny sposób – brutalna siła, ognie pistoletów czy zabójstwa z ukrycia. 

 -Nowa rodzina na prochach zmarłych: Zbuduj nowe, gangsterskie imperium decydując, których poruczników nagrodzisz, a których zdradzisz.

 -Nowe Bordeaux zaprojektowane na wzór Nowego Orleanu: Rozległy świat rządzony przez mafię, pełen detali i dźwięków charakterystycznych dla epoki.

- Zawartość dodatkowa w Mafii III: Edycji ostatecznej – dostępna jako darmowe dodatki – zawiera wszystkie oryginalne rozszerzenia fabularne, jak i pakiety broni i pojazdów.

 

Rozszerzenia fabularne: Gaz do dechy!; Niedokończone sprawy; Znak czasów

Pakiet Broni i Pojazdów: Pakiet Rodzinny Pakiet broni: Sędzia, Ława Przysięgłych i Kat 

- Posiadając Mafię III: Edycję ostateczną odblokujesz kurtkę wojskową i samochód Lincolna w Edycjach ostatecznych  Mafii i Mafii II.

 

 

 

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj