Logo sklepu 3kropki.pl
^ kategorie
> kategorie

Ilustracja MotoGP 24 Standard Edition (NS)
Do schowka

MotoGP 24 Standard Edition (NS)

Oceń: ocenaocenaocenaocenaocena
Zaloguj się aby ocenić
Produkt w promocjiProdukt jest nowością

219,99 zł

199,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 199,00 zł
↓ Koszt dostawy od: 11,99 zł
produkt niedostępny

Cechy produktu

wydawca
Milestone
data premiery
2024-05-02
platforma
Nintendo Switch
nośnik
klucz
tryb gry
single / multiplayer
tryb multiplayer
Internet / wspólny ekran
wymagania sprzętowe
konsola Nintendo Switch
kategoria wiekowa
3+
wersja językowa
angielska

Opis produktu

PRZEDSPRZEDAŻ!

UWAGA! DATA PREMIERY / TERMIN WYSYŁKI MOŻE ULEC ZMIANIE!

 

Wjedź na tor i wystartuj w najlepszym wyścigu MotoGPTM z nową, oficjalną zawartością i zupełnie nowym rynkiem zawodników!

 

CECHY GRY: 

    • Tylko w MotoGP™24

Oficjalne mistrzostwa 2024 w zasięgu ręki z nowymi funkcjami, zaciętą rywalizacją i konkursami online. Wskocz na motocykl, pokonaj każdą przeszkodę na swojej drodze i ciesz się oficjalną zawartością najnowszego sezonu MotoGP™.

    • Kariera i rynek zawodników

Prawdziwi kierowcy stają przed trudnymi wyborami zarówno na torze, jak i poza nim. Zarządzaj relacjami z innymi zawodnikami MotoGP™ za pośrednictwem sieci społecznościowej w grze. Przyjaciele i wrogowie będą rzucać ci różne wyzwania na torze. Zmierz się z punktami zwrotnymi i podejmij wyzwanie. Jeśli je pokonasz, przyspieszysz rozwój swojej kariery w MotoGP™. 

Ciesz się zupełnie nowym rynkiem zawodników i kształtuj najbardziej dynamiczną karierę w historii. Każdy sezon w grze przyniesie aktualizacje składu, a te nowe scenariusze. Jeśli szukasz nowych wyzwań, dołącz do nowego zespołu i ścigaj się o zwycięstwo. Jak daleko jesteś w stanie się posunąć dla sławy i chwały?

    • Stewardzi MotoGP™

Twój przeciwnik SI przekroczył linię i nie grał fair? Stewardzi MotoGP™ będą karać wszystkich jednakowo, bez rozróżniania między ludzkimi graczami a przeciwnikami sterowanymi przez SI. Zarówno wyścigi, jak i sesje czasowe są monitorowane, aby zapewnić sprawiedliwe wrażenia z wyścigów dla wszystkich. Zaczynając od prostych ostrzeżeń, funkcja ta będzie egzekwować kary, takie jak powrót na poprzednią pozycję, ukończenie długich okrążeń lub nałożenie kar czasowych, wszystko w zależności od tego, co wydarzyło się na torze.

    • Wyścigi to także kwestia stylu

Twój styl przejawia się nie tylko w sposobie jazdy, ale także w wyglądzie, który wybierzesz dla swojego zawodnika. Daj upust swojej kreatywności dzięki naszym potężnym edytorom graficznym, które pozwolą Ci wyrazić swój wyjątkowy wygląd podczas podboju toru. Stwórz swój spersonalizowany numer wyścigowy, buttpatch, naklejki i malowanie kasku. Płynnie udostępniaj swoje dzieła na różnych platformach dzięki funkcji rozgrywki międzyplatformowej od dnia premiery* i pobieraj ulubioną zawartość. 

    • Nowe LiveGP, rozgrywka międzyplatformowa i podzielony ekran**

Rywalizuj w mistrzostwach LiveGP, przekraczaj swoje granice i rzuć wyzwanie wszystkim, aby dowiedzieli się, kto jest najlepszy. Podczas comiesięcznych mistrzostw online będziesz zbierać punkty, aby wspiąć się na dedykowane tabele liderów. Czy będziesz na szczycie pod koniec każdego miesiąca? To zależy tylko od ciebie. 

Znajdź najlepszych przeciwników na całym świecie dzięki funkcji rozgrywki międzyplatformowej***. Możesz też zaprosić znajomych i rzucić im wyzwanie w wyścigu na podzielonym ekranie, aby wyłonić mistrza toru.

  

* Tylko na PlayStation i Xbox

** Online niedostępne na Nintendo Switch.

Opinie o produkcie

+ dodaj swoją opinię

Polecane

Używamy ciasteczek, dzięki którym strona działa poprawnie. zaakceptuj